Взяв участь в кліматичному марші, щоб щось змінити і залишити дітям придатну для життя планету

По всій країні: в Києві, Харкові, Львові, Франківську і в Полтаві відбувся екологічний марш за клімат. 20 вересня на подібні акції вийшли в усьому світі. Тільки в Нью-Йорку кліматичний марш зібрав понад 8000 учасників.

У нас уже зареєстрована ініціатива про заборону використання пластикових квітів під час поминальних днів на кладовищах. Є сенс задуматись і над регуляторним актом про заборону одноразового пластику в торгівлі. Цю ініціативу підтримує сьогодні весь світ. Адже пластикова пляма в океані вже сягнула розмірів Франції і збільшується. Сьогодні діти мітингують за збереження клімату. Враховуючи цьогорічну аномальну спеку і танення вікових льодовиків – це дійсно привід для екстрених дій.

Українська СДП солідарна зі своїми побратимами в Європі в частині захисту екології. Добре, що в мене саме обідня перерва – не буде тем для спекуляцій. Але я б прийшов у будь-якому випадку. Сьогодні дійсно важливий кожен градус. Як скандували сьогодні – «Земля не праска» і «Немає планети Б». Буду переконувати колег звертати увагу на такі ініціативи. Передусім необхідно зрозуміти просту істину. Ми так чи так доживемо свого віку. А от наслідки нашої життєдіяльності розгрібати доведеться нашим дітям і онукам. І хотілося б зробити так, щоб їм не довелося жити на розжареній планеті.

Про необхідність терміново міняти підхід до енергетики, тваринництва та інших галузей промисловості говорять давно. Зокрема про перегрів планети вже неодноразово доповідають члени Римського клубу. Утім в Україні і дотепер ще досить слабо на державному й регіональному рівні дослухаються до слів науковців і екоактивістів. Ми ж прагнемо змінити цю ситуацію.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: