Відсьогодні стартує автоматична індексація пенсій

4

Автоматичну індексацію пенсій проведуть для понад 10 млн пенсіонерів. Підвищення в середньому становитиме 255 гривень. Про це повідомляє Голос України, передає «Укрінформ«.

Відсьогодні стартує автоматична індексація пенсій

Відсьогодні стартує автоматична індексація пенсій

– Перерахунок пенсій здійснюватиметься 1 березня кожного року на основі двох показників: 50 відсотків рівня інфляції за попередній рік та 50 відсотків зростання середньої зарплати. Крім того, індексація пенсії відбуватиметься після зростання мінімального прожиткового мінімуму, – сказав Прем’єр Володимир Гройсман.

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що 1 березня, під час щорічної індексації пенсії, автоматично будуть перераховані для 10,2 мільйона пенсіонерів.

– Середній розмір підвищення становитиме 255 гривень, а мінімальний — 100 гривень, тож індексація є диференційованою та не однаковою для всіх, — сказав він.

Крім того, Рева нагадав, що 1,9 млн пенсіонерів із мінімальними пенсіями, які мають повний страховий стаж, отримають одноразові виплати по 2410 гривень. За його словами, ці виплати здійснюватимуться у березні та квітні двома частинами.

Міністр додав, що гроші на одноразові виплати надійшли за рахунок коштів від розмитнення автомобілів на іноземних номерах, так званих «євроблях».

23 марта 2019
22 марта 2019
21 марта 2019