Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

8 січня 2018 року розпочала реєстрація школярів для участі у пробній версії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вона триватиме до 31 січня.

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

— З 8 до 31 січня 2019 року кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО. Така можливість відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня— йдеться у повідомленні.

Участь у пробному ЗНО не є обов’язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (для переходу на сайт регіонального центру наведіть курсор та натисніть на назву області).

Докладніше про процедуру пробного ЗНО за посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Додатковий стрес мозгам…

2019-01-08
Том
Відповіcти
0

Крутезна можливість ознайомитися із процедурою проведення та навичка налаштування на ЗНО. Минулий рік так робив і справді легше.

2019-01-08
Крач
Відповіcти
0

А чого 2018?

2019-01-08
Ліана
Відповіcти
0

Всі швиденко перевірили свої знання))))

2019-01-08
Інна
Відповіcти
0

Перевірить свої знання))))Визначить свої сили)))В травні не буде сюрпризів.

2019-01-08
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: