«Отримали величезні збитки через те, що Арсенал не приїхав до Полтави», — Костянтин Жеваго

5

Почесний президент «Ворскли» Костянтин Жеваго розповів про фінансові збитки через рішення УЄФА стосовно перенесення матчу Ліги Європи з лондонським «Арсеналом» із Полтави до Києва. 

Почесний президент «Ворскли» Костянтин Жеваго (фото: Footboom.com)

Почесний президент «Ворскли» Костянтин Жеваго (фото: Footboom.com)

Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Ворскла».

— Ми вкладаємося в стадіон, приводимо до ладу всі можливості споруди, відповідно до стандартів УЄФА. Зробили це на багато років вперед, і не можна сказати, що ми хочемо отримати все за один сезон. Ми вклали набагато більше, ніж отримали. Бо отримали величезні збитки в мільйони гривень від того, що «Арсенал» за 48 годин до матчу не приїхав до Полтави, — розповів Жеваго в Лісабоні прес-службі полтавського клубу.

Він також зазначив, що це був би перший раз за багато років, коли стадіон був би заповнений. Адже приїхало багато туристів з-за кордону і всієї України. Це було б величезне футбольне шоу.

— Ми не намагаємося отримати фінансовий прибуток протягом одного року. Ми розуміємо, що вкладаємо гроші і зусилля на багато років вперед, — підсумував Жеваго.

Нагадаємо, що 27 жовтня Комітет УЄФА з надзвичайних ситуацій переніс матч групового етапу Ліги Європи між «Ворсклою» і лондонським «Арсеналом» з Полтави до Києва. Таке рішення було прийнято з метою безпеки у зв’язку з введенням воєнного стану в деяких регіонах України.

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019