НБУ хоче обмежити готівкові розрахунки підприємців

Національний банк України планує знизити граничну суму розрахунків готівкою суб’єктів господарювання з фізособами з 50 тисяч гривень до 15 тисяч гривень.

НБУ хоче обмежити готівкові розрахунки підприємців

НБУ хоче обмежити готівкові розрахунки підприємців

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Регулятор розробив і пропонує для обговорення проект постанови «Про затвердження Змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

Документом, зокрема, передбачається зниження граничної суми розрахунків готівкою суб’єктів господарювання з фізичними особами до 15 тис грн з 50 тис грн.

НБУ також планує зобов’язати суб’єктів господарювання при знятті готівки з поточних рахунків надавати за запитом банку підтверджуючі документи про такі розрахунки готівкою для вивчення клієнта.

Гранична сума готівкових розрахунків фізичних осіб з суб’єктами господарювання в розмірі до 50 тисяч гривень включно залишиться без змін. Безготівкові розрахунки суб’єктів господарювання можуть здійснюватися без будь-яких обмежень, і банки зобов’язані забезпечити безготівкові перерахування на вимогу клієнтів у повному обсязі, уточнюють в НБУ.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 27 березня.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: