Указом Президента на Полтавщині створять дендропарк

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення».

6184f604e9236a5654d8047c40101e8f_1439897592_extra_large

У межах села Крива Руда Семенівського району Полтавської області створять дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський». Окрім цього, указом оголошується низка територій та об’єктів природного заповідного фонду заказниками та пам’ятниками природи загальнодержавного значення, змінюються межі певних територій та об’єктів природного заповідного фонду.

– До території дендрологічного парку загальнодержавного значення «Криворудський» погоджено в установленому порядку включення 12 гектарів земель комунальної власності, які перебувають у постійному користуванні комунальної установи «Рекреаційний центр «Криворудський» Полтавської обласної ради, – йдеться в повідомленні.

Реалізація Указу дасть можливість зберегти біологічне і ландшафтне різноманіття, унікальні й особливо цінні природні комплекси, та сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській та Черкаській областях.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №312/2016

З метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного і тваринного світу, збереження у природному стані окремих унікальних природних утворень, відповідно до статей 53 і 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю:

1. Оголосити погоджені в установленому порядку території та об’єкти природно-заповідного фонду заказниками, пам’ятками природи загальнодержавного значення згідно з переліком (додаток 1).

2. Змінити межі територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення згідно з переліком (додаток 2).

3. Створити у межах села Крива Руда Семенівського району Полтавської області дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський».

До території дендрологічного парку загальнодержавного значення «Криворудський» погоджено в установленому порядку включення 12 гектарів земель комунальної власності, які перебувають у постійному користуванні комунальної установи «Рекреаційний центр «Криворудський» Полтавської обласної ради.

4. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк забезпечити:

затвердження в установленому порядку положень про оголошені цим Указом заказники, пам’ятки природи загальнодержавного значення, створений дендрологічний парк загальнодержавного значення;

внесення в установленому порядку змін до положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, межі яких змінюються згідно з цим Указом;

режим охорони та збереження створених і розширених територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

и захотел президент дендропарк… махнул пером…

2016-07-27
пЭрсик
Відповіcти
0

Все проблемы решены, давайте парки строить

2016-07-27
ворон
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: