“Гарячі” телефонні лінії Міністерства охорони здоров’я

МОЗ України нагадує громадянам, що будь-які запитання у сфері охорони здоров’я можна поставити, зателефонувавши на одну з “гарячих” ліній Міністерства.

"Гаряча лінія". Фото - телеканал "Рівне 1"

«Гаряча лінія». Фото – телеканал «Рівне 1»

Це допоможе вирішити проблеми, які виникають у регіонах і не завжди вчасно доводяться до відома центральних органів влади. Також позитивно впливатиме на проведення медичної реформи, адже дозволить врахувати всі нюанси.

«Гаряча лінія» МОЗ України: 0-800-801-333, з понеділка до четверга — з 9.00 до 18.00, у п’ятницю — до 16.45, перерва — з 13.00 до 14.00, крім вихідних та святкових днів.

Гаряча лінія” із забезпечення медзакладів лікарськими засобами та виробами медичного призначення, які фінансуються з Держбюджету (044) 200-07-85 (цілодобово), 0-800-801-333 . Екстрене забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення здійснюватиметься за рахунок перерозподілу надлишків ліків в інших регіонах та гуманітарної допомоги.

«Гаряча лінія” МОЗ України з питань надання ектренної медичної допомоги: (044) 518-47-11

Крім того, діє “гаряча лінія” Полтавського обласного Департаменту охорони здоров’я, де також можна отримати відповіді на запитання або поскаржитися на ситуацію, що склалася: 0-800-50-50-32.

Залишити відповідь
Коментувати

147 Коментарі

Я хочу сказать, что в нашей сельской амбулатории работают замечательные девочки, готовые в любое время помочь. Но кто то выше решил, что надо их сократить. Люди без работы одни, а другие без помощи

2019-07-11
Елена
Відповіcти
10

Хочу виразити велику подяку міністерству і особисто Супрун за то шо мій ненароджений син помер в лоне матері тому що врач один на два відділення медсистрв також і вона тоже хоче відпочити с друзями на Івана Купала,а в той час помирае дитина і якщо ми дотримались порад врачп то погано було і матері дуже велика вам подяка убивці

2019-07-10
Юрій шведов
Відповіcти
19

Почему по Барвенковский району закрывают фапы

2019-07-05
Наталия
Відповіcти
2

На коновальця м.Івано_Франківську працюють тварі а не медсестри😡😡😡😡

2019-07-04
Ctas
Відповіcти
6

Чому у Івано_Франківську Працюють на коновальця не медсестри а там ні.які отримують зарплату і ще беруть хабарі.

2019-07-04
Стас
Відповіcти
3

Вот я тоже не могу понять …в городе Харьков одни отмороженные врачи..по неврологии отсылают к травматологу…прохожу все в областной 75 процентов диагнозов не снимают ,при этом есть все обследования указывающии..может реформировать народу опять министерство МОЗ Наглядно привселюдно унизить пару тройку врачей ,показать некомпетентность ,или ждать новых смертей ,осложнений при беременностях, ухудшение или инвалидность от псевдоним врачей…не хотят работать за якобы низкую плату,к чертям молодых специалистов хватает..а моих уродов на дыбу вместе с министром здравоохранения

2019-07-04
Дмитрий
Відповіcти
6

Когда в Верховцеве появится медицына,нас прооперировали в Днепре,перевязки делать каждые три дня до августа,на :Баме: сказали ездить в Верходнипровск.Я в шоке.На машине не наездится,дорого, на електричке закрытие каждый день.Что делать?😓

2019-07-03
Алена
Відповіcти
4

Зачем такая гарячая линия, куда невозможно дозвониться???
Это же бардак!!! И это уже не гарячая линия!!! А отставшая!!!
Почему в банки можно, а к вам нереально???
То же самое касается регистратуры городских больниц г.Каменского

2019-06-24
Ольга
Відповіcти
11

Сьогодні звернутися до лікарів не можливо,сидять в кабінетах,обговорюють свои питання.В с .Махнівка Вінницька обл.І в м.Козятин в залізничній поліклініці.Лікарі відсилають від одно то до другого,щоб самому нічого не робити.За що им плотять зарплати..Я сьогодні просиділа в лікарні з дитиною пів дня,а в неи травма на ножці…А вони вибачте скоти,відсилають один то до другого.

2019-06-24
Оксана
Відповіcти
10

Прийдя в 99 аптеку Фармация в Киеве по адресу проспект Космонавта Комарова, 28 стояла в очереди пожилая женщина и я, мы ждали пока сотрудницы поговорят о своём, обсудят остатки лекарств где в какой больнице они их берут и все свои личные вопросы, на просьбу отойти обслужить, не реагировали, подошли мнут через 5 со словит что вам надо! Это не нормально! Что за отношение к покупателям? Лекарство что нужно было бабушке не оказалось в аптеке и она должна была ждать пока к ней соизволят подойти!?! Мне нужно было заказать лекарство по рецепту, нужных компонентов в аптеке не оказалось, мне сказали они есть в любой аптеке, а мы их не заказываем, у нас это не ходовой товар! Это как? В государственной аптеке?

2019-06-10
Юлия
Відповіcти
4

А зателефонувати до служби МОЗ це нереально. Я стала свідком просто скотиняцького відношення до хворих в 9 інфекційній лікарні Києва. Поступив в лікарню в нікому ти не потрібен. Елементарно допроситись термометр на сьогодні 06 червня неможливо. Всі медсестри на перекурі на вулиці. При високій температурі виявляється немає ліків і шприців. Коли запитали що потрібно купити то лікар сказала зранку що все є. Ввечері у медсестри не виявилося нічого. А це ж кір. Ось вам і ускладнення при такому лікуванні. Треба гнати таких спеців в шию і лишати дипломів. Завтра звернуся особист до МОЗ.

2019-06-06
Галина
Відповіcти
8

Я гражданин России имею постоянное место жительста в Ураине прописан в городе Измаиле.Недавно с напрвлением от семейного врача попал в больницу(бывшая больница водников) сейчас она областная.За два дня с меня за проживание и лечение содрали 364 гривни 60 копеек.ПМЖ ДРУГОГО ГРАЖДАНИНА ДАЕТ БЕСПЛАТНОЕ ЛЕЧЕНИЕ КАК И ГРЖДАНИНУ УКРАИНЫ. ПРОШУ ВАС МНЕ ОТВЕТИТЬ

2019-06-05
Аввакум
Відповіcти
3

Мене цікавить таке питання, як у цілодобової аптеки , може бути перерва ? Це нормально , коли людина дивиться на вивіску , читає що аптека цілодобова , а на дверях технічна перерва? Це по законодавству , чи хто , що хоче той і робить ?

2019-06-04
Яніна
Відповіcти
2

Аптека №20 смт. Нова Ушиця Хмельницька обл.
ВИМАГАЮТЬ ДОПЛАТИ!!!
– Клосард за 3 місяці = 73.02 грн

2019-06-02
Микола
Відповіcти
1

Коли вакцина Гексаксим з’явиться в аптеках Білої Церкви Київської області?

2019-05-22
Оксана
Відповіcти
2

Скажіть будь ласка що мені робить дитині не дають інсулін майже місяць. Як дитині жити далі.

2019-05-21
Світлана
Відповіcти
4

Скажите пожалуйста с каких это пор скорая медицинская помощь не выезжает на вызов объясняя тем что по новым законам выезжают они только к больным с инсультом, а остальным умирать так получается? тем более что вызов был годовалому ребенку с температурой 40, которую не возможно сбить и нагло и хамовато сказали что их не волнует как и чем будем добираться до больницы, это что за законы просветите, а то больше наглостью попахивает или вы уже вообще не уважаете народ?

2019-05-14
Ксения
Відповіcти
19

Здраствуйте. у меня бронхиальна асма 3 степени с абостренеи лс 2 степени!!! У меня все документы на руках я прошла полное обследование!!! У меня маленький ребенок, приступы удушения 6 раз на день, а на холод я сенею муж колит меня сам!!! Я хотела оформить групу как на лечения уходит по 2 тысячи в месец!!! Но мне в Харьковской обл. Балаклейський р_он. г. Балаклея отказали на втеке!!! По причинам 6 раз на день удушений ето мало, и у меня губы несинее а розовые я недостаточно больная!!! У меня вопрос на даный момент у меня денег на хлеб даже нету неговоря про лекарство, что мне делать умерать!!!!!

2019-05-14
Відповіcти
3

Здравствуйте. Я на инвалидности 2-я групп. Легочная ГепертензиЯ 3-я стадия. Получала лекарств РЕВАЦИО . 2года. Для меня оно жизненно необходимо. Знаю что на меня его распределяют . Но уже так было что мне его не предоставляли. После обращения в Киев мне позвонили и я получала 2 года. Последний раз мне выдали 2018 г. Декабрь. Я 3 месяца жду . Но не кто не чего не знает. Помочь не могут. Без этого лечения я не могу . Постоянные обмороки. Помогите. Разберитесь. Меня заверяли что его буду получать пожизненно.

2019-05-16
Николаенко Лариса Николаевна.
1

Г.Херсон родильное отделение требует часть денег за социальный пакет малюка который бесплатно даёт государство. Сколько можно это терпеть?

2019-05-05
Окана
Відповіcти
4

У Косові безвідповідальні лікарі особливо травматолог

2019-05-03
Руслан
Відповіcти
1

Здравствуйте, срочно нужна помощь, средств нет. Матери нужно сделать МРТ сердца, позвоночника и головного мозга.
Как можно в Николаеве сделать это бесплатно.

2019-05-01
Светлана
Відповіcти
3

Здравствуйте, срочно нужна помощь, средств нет. Матери нужно сделать МРТ сердца, позвоночника и головного мозга.

2019-05-01
Светлана
Відповіcти
1

После открытой операции на сердце, аортокоронарного шунтирования, хирург запретил физические нагрузки и всякие резкие движения, даже водить автомобиль. У меня вопрос: имею ли я право оформить не рабочую группу и на какой срок?

2019-05-01
Полежай Виталий 59 лет.
Відповіcти
2

В запорожскои онкодеспансере врачи мед сестры дерут деньги с больных…за операцию врачу.от5000грв.анастизиолог от 500….медсестры дерут 50гр.перевязка 20гр укол.транспортировка на операцию туда обратно40гр. Чтобы попасть в отделение заплати благотворительность 6000гр…БИЗНЕС.

2019-04-25
Георгий
Відповіcти
3

От всего прочитанного я в шоке. куда катится наша страна

2019-06-12
6

Живу в городе Запорожье,Заводский район,обратилась в 4-ую поликлинику(Заводский р-н)для подписания декларации с врачем.На что в регистратуре мне отвели:“Декларации больше не подписываем,все врачи набрали достаточное кол-во пациентов,ищите в других мед.учереждениях”.

2019-04-19
Янина
Відповіcти
1

Интересно каким путем можно дозвониться?….Позвонила,10 раз послушала,что со стационарных тел.бесплатно и в конце:“Извините,вы привысили кол-во попыток,обратитесь в центр поддержки”.И это горячая линия.

2019-04-19
Янина
Відповіcти
7

Поступив в Тернопільський Онкодиспансер . Медсестри з не обрізаними нігтями більшість на крашеними ставлять хворим крапельниці без рукавичок з 4 була тільки одна в рукавичках де елементарні правила ггіени де інструкції потім жаліються на СНД і КІр аналогічна ситуація Чортівська Районна Лікарня . То ми в Європу ? Чи може все ж таки видати рукавички і пообрізати нігті . Якщо це в межах України це жах. Ваш пацієнт.

2019-04-10
Ігор
Відповіcти
4

Здравствуйте.
Я проживаю в Днепропетровской области, г. Каменское. Относимся к больнице, поликленике №6. Вот уже месяц не могу попасть к хирургу с ребенком, которому 2 месяца. В этой поликленике действует система талонов к врачу, чтобы получить талон нужно выстоять километровую очередь (в прямом смысле), а к хирургу занимают очередь перед поликленикой и людт собираются уде в 6 утра на улице до начала работы поликленики, к 7.30 часов талонов уже нет. Я живу не близко. Почему нас ставят в такие условия?
На вопрос как мне попасть к врачу, в регистратуре пожали плечами и все, записать нас по телефону категорически отказались, записать на следующий день на момент когда я пришла, тоже не хотят, так что мне приезжать на такси к 6.00 часов утра, чтобы занять очередь в регистратуру😠
и сегодня попросила родственницу взять талон, она отстаяла очередь, а когда ее очередь подошла она сказала что талон не даст, потому что карточки нет, а карточка у педиатора, а это в 7.00 было, а педиатор с 8.00 а заранее взять они не дают, она хранится у педиатора, если бы ее взяла заранее мед карта была бы уименя уже месяц на руках, они этого не разрешают, вот такая палка о двух концах😩
что мне делать?
мы что в советском союзе живем?
я звоню на горячую линию и не дозваниааюсь. как быть?
когда у нас начнет действовать онлацн запись на прием? хотелось бы в ближайшее время.

2019-04-04
Яна
Відповіcти
2

Добрый день. Проживаю уже давно в Киеве и подписала декларация в поликлинике на Чернобыльской 5/7. Столкнулась с такой проблемой что постоянно нужно за все платить, так как говорят что у меня нет прописки, поэтому все услуги платные. Делала узи сердца, головы, шеи за все сказали заплатить 600 грн при этом ни чека, никакой бумажки не дали. Сегодня дали направление на кровь, пошла сдавать и снова говорят заплатить 60 грн, так как я не прописана. Снова деньги просто на руки. Скажите, пожалуйста, должен ли человек платить за услуги в поликлинике если у него подписана декларация не за местом прописки? Почему все врачи требуют деньги?

2019-04-03
Анастасия
Відповіcти
0

В Узловой больнице станции Фастов , ЖД больница . деньги за услуги врачей берут на руки . мотивируют это тем, что у них сократили кассира . Считаю это грубым нарушением ведения лечебной практики и в целом КОРРУПЦИЕЙ . в которой замешано руководство больницы .

2019-04-02
Дмитрий
Відповіcти
0

Сьогодні намагалася підписати декларацію з педіатром в дитячій поліклініці Голосіївського р-ну м.Києва. В якій обслуговуюсь вже 13 років. Мій колишній педіатр не могла змоги підписати – все зайнято. В реєстратурі сказали, хто з педіатрів ще вільний і може підписати декларацію. Перше питання педіатра Щербатюк, до якоі мене направили – ви звідки? Але ж за законом немає ніякоі прив‘язки до реєстраціі! Коли виявилось, що рєєстрація в цьому районі в мене таки є, наступним аргументом було – покажіть вашу карту і щеплення! (Цього немає в списку документів для підписання деклараціі!). На всі моі ремарки, що вона не може мені відмовити у підписанні деклараціі на підставі «де ваша карта, ви – не моя територія, прийдете на щеплення – тоді підпишу і тд», і навіть після мого попередження, що ми не проти щеплень, і деякі у нас є (хоча відмова від щеплень теж не є підставою для відмови) – мені врешті було відмовлено остаточно – прийдете за щепленням – тоді підпишу. Як це пояснити, це взагалі законно? Щеплення прямо зараз робити не можу, дитина щойно перехворіла. На моє питання – якщо я прийду за тиждень до вас на щеплення, а у вас уже не буде місць для деклараціі – тоді як? – педіатр знизала плечима і сказала: «Ну вот так!» Професіоналізм зашкалює. До кого звертатись???

2019-04-01
Ірина
Відповіcти
0

Гаряча лінія, ти існуєш?, До тебе ніколи не дозвонитися, 0800801333, для чого ти?
Купа питань людей, жодної реакції!!!!!

2019-03-30
Юлія
Відповіcти
5

24 03 25 03 26 03 19р у м Староконстянтинові померло 5 людей халотність врачів понаберали малалеток які неможуть надати допомоги це жаж і думаю що і ваша гаряча лінія ніяк і недопоможе будем звертатись ще вище!!!!

2019-03-29
Відповіcти
0

Якби трішки зробили шмон у лікарні щоб цих уродив трішки наказати тоб трішки булоб по другому а так в який кабінет незайдеш сидять як бульдоги сопуть і руки тянуть абе дали грошенят Б:::::::::тво робиться!!!!!!

2019-03-31
3

У м Староконстянтинові в кардіологічному і в реанімаційному відділені немає врачів халатність немає поваги це жах в кардіологічному відділені з вечора неможна найти неоднои медсестри а зранку поки непочаює то допомоги ненададуть так було в нашому випадку 23 03 24 03 19 так допомогли шо віддав душу богові неповернеш знаю алеж могли б врятувати як гроші брати в кармани перші а надати допомогу ніхто неприділах в реанімаційне відділеня якщо хоч зайти плати і можеш і до ранку сидіти вот шо творять гроші це ужас!!!!!!!

2019-03-29
наталія
Відповіcти
0

Чи є безкоштовні ліки від цирозу і від гепатиту С

2019-03-28
Христина
Відповіcти
2

Сегодня ходила в амбулаторию ,хотели заключить договор с врачом,но не приняли нет мест.Была в ноябре 2018года тоже не было мест и что теперь?

2019-03-25
Татьяна
Відповіcти
0

Ми не йдемо в Европу,а повертаємось назад до мавп!!!Вчора була в Полтаві,хотіла отримати безкоштовне МРТ,бюджет міста отримав 12 мільйонів на центр Медіон,маю хворобу Крона,було 7 операцій,багато родичів померло від раку,після всіх кругів пекла дали третю групу,хоча лікар хірург сказав,чого ви сюди ходити,як ви достали ці інваліди,так от лікар в першій міській лікарні ,невропатолог Юля звати,відкрито засміялась наді мною і сказала,239 кабінет,що мрт мені не потрібно зовсім,ідіть куди йшли,це дотація для жителів Київського району Полтави,коли я їй сказала,що це аутоіменне захворювання,і у мене може бути рак кишечнику та пухлина в голові,вона переглянулись з медсестрою,мов бач,яка розумна знайшлась,і послали мене в районну лікарня,де зовсім нема адекватної людини врача,а одні хамли та хабарники,вийшла я чуть притомна,ковтаючи сльози,в інших країнах,при.такій хворобі дають безкоштовно ліки,а унас мені не вистачає пенсії 1497 грн,ліки треба приймати пожиттєво,мені виходить більше 3000 грн на місяць працювати не можу,бо першого разу коли робили операцію кіста,Вакуленко гінеколог в районій лікарні,зробила неправильно операцію,надрізала кишечник,я чуть не померла,а потім сказала,що мені не пощастило.після цього я ше мала сім операцій,лікар в сільській лікарні не може навіть прочитати картку реабілітації інваліда,не розбере почерк,маю сама шукати куди мені звертатися це Сергій Григович.далі більше неподобство Шевченко Оксана Анатольївна медсестра приходить на роботу з грязюкою під нігтями,продає в медпункті секонд хенд та вживані іграшки,кпугом антисанітарія,в 12 годин воно вже дому збирається,не вміє навіть кров набрати на аналіз,хто взагалі перевіряв коли небудь їх кваліфікацію???після туалету не миє руки.дає людині укол,я їй сказала помити руки вона сказала,що в неї є спиртік,бред повний.медсестра Злата приводила в медпункт свою дитину з вітрянкою на цілий день,це зовсім на голову не налазить.а далі була остання крапка мого терпіння.два дні пройшло,як людина в селі захворіла на кір,це було видно неозброєним оком,вона ця Оксана ходила з хворим по всьому медпункту,де люди приймали крапельницю,тепер звонить на другий день і вимагає,шоб ми самі купляли собі ліки від кору???немає розуму навіть сообразити,що ті хто був в зоні ризику отримують щеплення безкоштовно??а мій лікар сімейний цей Сергій Григорович,сказав,щоб я приходила раз на рік і не турбувала його!!!Ось таква у нас медична реформа,ЦЕ СЕЛО БРИЧКІВКА ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ХАЙ ВСЯ УКРАЇНА ЗНАЄ В ОБЛИЧЧЯ ТИХ,ХТО ДАВА КЛЯТВУ ГІПОКРАТА
І ЩЕ В МЕНЕ ПИТАННЯ ДО МОЗ,ЧОМУ МОЗ ВИДАЄ МЕНІ ДОВІДКУ,ЩО ХВОРОБА ПОЖИТТЄВА,А ІНВАЛІДНІСТЬ НА РІК!!ДЕ ЛОГІКА.ДЯКУЮ ДЕРЖАВІ ЗА ТАКУ ТУРБОТУ ПРО ПРОСТИХ ГРОМАДЯН.МЕНІ МОЖЕ ТРИ ДНІ ЗАЛИШОЛСЬ ЖИТИ,А Я МАЮ ТЕРПІТИ ЦЕЙ БЕЗЛАД В ДЕРЖАВІ І В ГОЛОВІ ЛЮДЕЙ,ЯКІ НЕ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ,А ЛИШЕ ОТРИМУВАТИ ГРОШІ

2019-03-21
Линаор
Відповіcти
0

За програмою “Доступні ліки” також мала непорозуміння, рецепт виписаний від 11 березня 2019 року. На цю дату ніби кошти закінчились, звернулась вдруге 20 березня 2019 року, знову відмова. Здається, що хтось добре нагрів кишеню.
Полтавська обл. Кременчуцький р-н
с. Піщане

2019-03-20
Надія
Відповіcти
0

с.м.т. Літин Вінницька обл. з першого березня жодна аптека не видає ліки за рецептом. Моєму обуренню немає меж. До речі ваша гаряча лінія це фейк дозвонитись нереально хоча я був дуже наполеглевий.

2019-03-17
Олександр
Відповіcти
1

Доброго часу доби. Також була відмова, хоча, як пояснили, програма “Доступні ліки” буде закрита з 25 березня 2019 року. Але і нас тільки маємо 20 число календаря.

2019-03-20
0

Ваша гаряча лінія це повний фейк відмазка,що така існує…протягом 2 діб коли б не зателефонувала занято(((То яка це «гаряча» лінія після цього????

2019-03-15
Антоніна
Відповіcти
0

Я інвалід 2 групи.Проживаю Брошнів-Осада.Я звернувся до полікліники щоб здати аналіз на біохімію.там сказали що треба направлення від сімейного лікаря.я сказав що умене його нема бо нема такого спеціаліста я гематологічний хворий.потім звернувся до головного і він теж саме.

2019-03-14
Анісін Ігор
Відповіcти
1

Доброго часу доби. В с.м.т. В. Димерка Київської обл. є проблема. Померла педіатр з якою була підписана декларація. У нас дуже велике селище. Один педіатр не справляється таї вже і не набирає дітей 8-9 річного віку. Якщо і набирає – то до року. Терапевти беруть старше 13 років і то, вони вже мають певну кількість дорослих пацієнтів . Нам терміново потрібен педіатр, з яким можна було б підписати декларацію. Інакше де і в кого нам лікувати своїх дітей? Батьки вже майже місяць в невизначеному стані. Підкажіть,будь ласка, як нам бути. А ще краще – допоможіть отримати педіатра.

2019-03-12
Марина Грикун
Відповіcти
0

В Городку Хмельницької області нач.медчастини Палейчук Богдан Іванович,погрожує що чоловік помре,якщо йому не принесу гроші.”Якщо не будуть кошти,ми не будемо надавати чоловіку взагалі ніякої допомоги!!!!!!!!.І взагалі,він російсько мовний т.т. розмовляє мовою агресора,він не є мною шановний і буде вам шкода його загубити.”ЦЕ ГОВОРИТЬ НАШ УКРАЇНСЬИЙ МЕДИК!!!!!!!!
Розподіляючи хворих по національних і мовних ознаках!!!!!

2019-03-05
Елизавета Погодина
Відповіcти
1

Біла Церква, Київська область . Відмовляють у вакцинації кпк по причині її відсутності. Як? Якщо МОЗ розповідає про повне забезпечення вакцинами!! Тим більш відмовляють дитині (1 рік), що має іти по графіку???

2019-02-27
Плоскань Наталія
Відповіcти
0

Чому у Львові у жінок відібрали право на партнерські пологи? Чому залишають без важливих для жінки підтримки та допомоги рідної людини, якщо для жінки це важливо та необхідно, та вона виявляє таке бажання??? Яка б не була ситуація з карантином, чому не дозволити відвідування та присутність на пологах рідним, у яких є аналіз на антитіла, які вакциновані та мають на руках відповідні «докази»? Чому жінці, яка найбільше чекає зустрічі зі своєю дитиною та хоче народити в максимальному психологічному комфорті, держава створює такі перепони і відбирає це право на такі пологи які будуть для неї комфортні??? Чи задумувався хтось, що жінка так довго чекає появи дитини і карантин у пологовому аж ніяк не входить в ці плани, вже не кажучи про породіль після кесаревого, яким необхідні підтримка та допомога, адже на усіх мед.персонал не розірветься щоб допомогти при першому проханні у догляді з дитинкою?

2019-02-27
Оля
Відповіcти
0

Сьогодні стикнулася з хамським відношенням в кабінеті 104, який приймає мочу на аналізи в поліклиініці № 2 Святошинського р-ну м. Києва по вул. Рикова 2. Працівниця сказала, що вона не може вставити свій мозг мені, якщо я не розумію, що за аналіз можна заплатити прямо їй, а не підніматися в касу на 4 етаж. Тобто пряме вимагательство грошей та щей хамство.
Крім того, вартість аналізів зросла в 2 рази – загальний аналіз сечі 65 грн, загальний аналіз крові – 60 грн. Це при тому, що я вагітна і стою на обліку в цій поліклініці. Ось така у нас безкоштовна медицина і сервіс в поліклініці

2019-02-22
Леся
Відповіcти
0

Добрый день! Мы с Верхнеднепроска, Днепропетровская обл. Муж подвернул ногу, приехали к травматологу, нас оттуда направили к хирургу, оттуда обратно к травматологу, что за фигня..тут нога болит ходить невозможно, ещё и мне беременной нужно бегать туда сюда..так мало этого..так ещё то что сидим ждём в очереди по 2-3 часа..врач в рабочее время отсутствует..где он ходит фиг его знает..безответственность полная!!!! так ещё и деньги гребут лопатой!!!! наглость и беспредел!!!!!!!

2019-02-22
Мария
Відповіcти
0

В діалізному центрі м.виноградів закарпатськоіі обл.немає лікаря нефролога, пацієнтам невидають препарати… які пацієнтам видаються бузкоштовно : Це такі як суфер-він коштує 250 гр,емавейл -він коштує 1000 гр гепарин . Що робити нам діалізним пацієнтам..допоможіть….

2019-02-18
аня
Відповіcти
0

сталась неприємна ситуація в Підволочиській лікарні у лабораторії , де на прохання платно зробити терміновий повторний розгорнутий аналіз крові за направленням лікаря так як аналіз котрий здавали зранку в лікаря викликав сумніви …отримали хамське ставлення зав.лабораторією та відмову в наданні послуги…нам нахамили..я вмовляла зробити пацієнту з високою температурою та дуже поганим самопочуттям аналізи перед вихідними щоб лікар міг зробити правильне назначення та допомогти хворому..коли нарешті вмовила медсестру …яка робила аналіз одночасно розмовляючи по телефону і почувши її розмову з зав.лабораторією в якій було чітко сказано взявши аналіз дослідження не проводити, а просто переписати ранішній результат ….нам просто написали повторно неправильні аналізи…нахамили…і відправили без допомоги…Прийшлось наступного дня їхати в інше місто робити знов аналізи..які виявились зовсім інші…і нас прийняли з повагою та з нормальним ставленням…чому ж наші Підволочиські медики зробивши платні аналізи не подумали про пацієнта? Не виконали своєї роботи в приймальній лікарні?Чому нам відмовили ?Невже звичайна людина платно не має права подбати про своє здоров’я…незважаючи на те, що медицина в нас безкоштовна..і медики мають допомагати людям які до них звертаються?

2019-02-16
Поп'як Діана
Відповіcти
0

Потрапив у лікарню з пневмонією у місті тернопіль,чекаю вже дві години шоб положили в дікарню!

2019-02-15
Андрій
Відповіcти
1

Стикнулася з неприємною ситуацією. Піднімалися на четвертий поверх лікарні у Володимирі Волинському з дитиною шести років . В відділенні травматології дитині закрутилася голова вона побіліла та її стошнило . Чергова медична сестра замість того щоб надати допомогу . Накричала та прогнали з відділення тому що дитина хвора.. отже таке на жаль ставлення в нашій державі до хворих… Відповідальність яка передається законом рівна нулю. Нам до Європи ще далеко. І добре що цього разу все обійшлося…(((

2019-02-15
Читач
Відповіcти
0

Здравствуйте не могу дозвониться на горячую линию мозхочу пожаловаться на врачей нефтехимик поликлиники город Кременчуг ведут себя как короли муж работал нефтепеработающем заводе 30 лет прооперировали в Киеве на ноге вены не дали поджидающие препараты получился через пол месяца тромб оторвался слава богу остался жив вышел на роботу начал проходить мед комиссию заведующая терапевт запретила работать хотя у нас все прошло сказала что поможем тебе уйти на пенсию каждый врач в этой поликлиники друг друга покрывают может приложить им уйти

2019-02-14
Наталья
Відповіcти
0

Лікують в м.Рівне більше двадцяти років неодноразово проходив обстеження ви.Києві 2006,2005,2009,2010 роках маю складний діагнос ДКМП ділятаційна кардіо міопатія з порушення типу шлуночкової миготливої тахікардії,постійної форми весь цей час був на другій групі інвалідності коли прийшов в м.РІВНЕ(чорнобильска-лікарня )на проходження медичної комісії сказали вам третя група інвалідності нащо був незадоволений та направляють на обстеження в м.ВІННИЦЮ 18 лютого 2019 року.хочу щоб розібратись чому при такому тяжкому діагнозі перенесений інфаркт рубців ганяють по всій Україні

2019-02-08
Сергей
Відповіcти
0

Когда будет выплачена зарплата на январь в ОМеду 2019 г .?

2019-02-07
Анна
Відповіcти
0

Чому нема вакцини проти кору в смт Іванків Київської област?

2019-02-05
Надія
Відповіcти
0

В смт Іванків Київської області нема вакцини проти кору. Дитині 10 років, перше щеплення зроблено, і далі тільки відповіді “вакцини нема”. Допоможіть!

2019-02-05
Надія
Відповіcти
0

Меня зовут Тамара.Хочу поделиться с вами как работают медсестры физкабинета поликлиники которая находится на Острове(корабельный р-н)г.Херсона.Медсетры не хотят работать,они гоняют мамочек по 3-4дня (пойди туда не знаю куда -купи то не знаю что),а за это время можно было бы уже половину процедур.Медсестры сидят нога на ногу ,в отделении за эти 3-4дняни одного больного я не увидела ,ведут себя очень нагло и дерзко.А почему бы инет можно отсидеть день до вечера и пойти домой.
А ВЕДЬ СТАВКА ТО ИДЕТ!!!!!

2019-02-05
Тамара
Відповіcти
1

Меня зовут Наталья, я лежу в 1 роддоме города Запорожья на сохранении . У меня срок 12 недель . Я очень довольна мед работниками они очень внимательные и отзывчивые. Была очень удивлена что тут даже кормят,что очень удобно девочкам которые живут не в Запорожье. В общем я довольна спасибо большое всем мед работниками 1 роддома

2019-02-05
Калинина
Відповіcти
0

Прошу дати відповідь на наступні питання:
1) на якій підставі сімейним лікарям зняли доплату за стаж да дільничність (номер, дата та назва наказу)?;
2) після зняття дільничності виклики на дім відміняються?
3) як можна зрівняти в окладі випускника учбового закладу та ветерана праці?
4) який відсоток від декларацій має оплачуватись сімейному лікарю та сімейній медсестрі і хто цим керує?

2019-01-31
Олена
Відповіcти
0

Цікаіе, як насправді працює принцип “гроші йдуть за паціентом”. Два дні тому сусідку-пенсіонерку забрали з інсультом по швидкій до лікарні на вул. П.Запорожця. Добре що її сусідка поїхала з нею: на лікування треба було викостати 2500 грн на ліки на 1 день. А де ліки, що закуповуються за бюджетні кошти лікарнею? Зараз сусіди зюірають кошти, хто скільки може, щоб допомогти на лікування. І скільки ще надо зібрати, на якій термін? У нас будинок старий, майже всі сусіди біля 80 років. Пенсії не дозволяють довго допомогати. Що буде з нею?

2019-01-26
Наталія Анатоліївна
Відповіcти
0

Нужна ли какая-то справка от семейного врача для прохождения профосмотра?

2019-01-25
Андрей
Відповіcти
0

Куди звернутися вовремя невыплачують аванс и зарплату в селе? И почему в село должни ездить за свой счёт?

2019-01-23
Юлия
Відповіcти
0

Доброго дня!Мене цікавить таке питання,фінансування на лікування гепатиту с ,було ???що робити і куди звертатися?на гарячу лінію не можливо дозвонитися!!!!просто ЖАХ…..якщо не має коштів на лікування просто- ВМЕРАЙ!!!!

2019-01-23
Юлія
Відповіcти
0

Мы жители селекционного института г Одессы просим вас помочь нам.Нашу поликлинику N 10 ,которая находится на ул Житомерская должны открыть в марте месяце.Но до нас дошли слухи,что теперь там будут работать только семейные врачи.Нам это не подходит.Ведь у нас живет большое количество пожилых людей,которым нужен кардиолог и окулист итд.Нам сказали что только от вас зависит этот вопрос.Спасибо за понимание.

2019-01-21
Елена
Відповіcти
0

У мене дочка – інвалід 2 групи (єпілепсія). Ми стоїмо на обліку у епілептолога. Дитині раніше виписували протисудомні ліки і давали безкоштовно, згідно Законодавства України. Але вже 5 місяців ми їх не отримуємо., Наш лікар тільки обмежується рецептом. Ми 5 місяців купуємо ліки. Більш того, не в кожній аптеці є в наявності протисудомні ліки. Це – РЕФОРМА???

2019-01-17
Наталія
Відповіcти
0

Добрий день.Чому ціни на сайта аптек не відповідають дійсності?куди звертатись?

2019-01-16
Лідя
Відповіcти
0

Кому-то видимо очень нужна эта идиотская реформа, больше приглашайте иностранцев они все хорошо способствуют чтобы мы здесь подохли быстрее. Теперь ни врача вызвать нельзя, ни на прием попасть. Надо законодательно запретить нашим правитеям ездить на лечение зарубеж, тогда может быть и у нас что-то изменится

2019-01-12
Людмила
Відповіcти
0

Доброго вечора. Звертаюся з питання надання неправильного лікування дитині. Чи маємо ми право оскаржити неправильне лікування у часній клініці? Дякую!

2019-01-10
Сніжана
Відповіcти
0

скажіть будь ласка чи можна в якійсь аптеці придбати ліки безкоштовно чоловік Почесний донор. Дякую.

2019-01-10
Тетяна
Відповіcти
0

Доброго дня, врач отоларінголог відмовився приймати дитину с гострим болем у вусі,коментуючи що ми прийшли без запису та вона приймання зараз стаціонар

2019-01-09
Анастасія
Відповіcти
0

Добрый вечер.Живу в столице Украины города Киеве.Заболел ребенок 2 года, температура и все прелести гриппа.Врач не приходит на дом.Иди тащит ребенка в поликлинику к дежурному врачу, там под дверями и взрослые и дети, но вобщем ад.Ребенок горит ,плачет.На вопрос в регистратуре:”Что я должна стоять с маленьким больным ребенком всю очередь?”,был получен ответ :”Все вопросы к врачу”.Так что это реформа или геноцид! В ПОЛИКЛИНИКЕ В ЭТОТ ДЕНЬ:ДЕНЬ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ” ,приносят здоровых грудничков на плановый осмотр,а там кишит и цветет вирусная инфекция.Позор такой реформе.Реформаторы хреновые.

2019-01-08
Наталія
Відповіcти
2

Было ранение ножевое сделали операцию на серце зашита перекапал.со стационара в Киеве выписали еле добрался в г.херсон прошол на приём к врачу бойко и тут началось пришол по записи в12:20попал вс14:00 он говорит уже никаво нет приходи с утра пришол просидел 40минут под дверью потом он часа два писал что-то черкал в итоге чуть не потерял сознание потом записал на повторное снимки узи и экг все зделал как надо потом до кордиолога всетаки я попал через две недели кардиолог сказал сделай анализ крови я все здал и в этот же день недожидаяс результатов он закрыл больничный.а в Киеве сказали месяца полтора три нужно подлечится.я ещё курс лекарства не допил месячный а он меня уже на работу отправляет.у меня серце болит хожу с трудом отдышка.а он больничный закрыл .даже давление не померял!сказал приходи 9го после пращников ,вот незнаю доживу ли.а перед этим температура четыре дня куда жаловаться что затбеспридел

2019-01-05
Андрий
Відповіcти
0

Очень сильно удивлена и возмущена ценами в аптеках . Препарат ” Мукосат” для чения суставов у нас в Харькове стоит 560 -600 грн упаковка -10 шт. Производство Беларусь. Их нужно три упаковки на курс лечения. Повторять надо через пол года. С пенсией госслужащего в 2.5 тыс грн можно покупать такие препараты ? И притом это даже не лекарство , а так биодобавка..-( Зашла на сайт Аптек-продаж лекарственных препаратов Минска – цена “Мукасата ” составляет 6.60 бел.рубли на гривны 75 гривен. В Москве стоимость препарата соответственно курсу рубля ! Я просто в шоке !!!! Кто диктует цены в украинских аптеках ? Порошенко не в курсе что творится в МОЗе? Супрун -это понятно.-( Мои вам пожелания : чтоб вы жили сто лет , постоянно болели и лечились в Украине !!!

2018-12-30
Евдокия
Відповіcти
0

Очень сильно удивлена и возмущена ценами в аптеках . Препарат ” Мукосат” для чения суставов у нас в Харькове стоит 560 -600 грн упаковка -10 шт. Производство Беларусь. Их нужно три упаковки на курс лечения. Повторять надо через пол года. С пенсией госслужащего в 2.5 тыс грн можно покупать такие препараты ? И притом это даже не лекарство , а так биодобавка..-( Зашла на сайт Аптек-продаж лекарственных препаратов Минска – цена “Мукасата ” составляет 6.60 бел.рубли на гривны 75 гривен. В Москве препарат стоит соответственно курсу рубля. Я просто в шоке !!!! Кто диктует цены в украинских аптеках ? Порошенко не в курсе что творится в МОЗе? Супрун -это понятно.-(

2018-12-30
Евдокия
Відповіcти
0

Очень сильно удивлена и возмущена ценами в аптеках . Препарат ” Мукосат” для чения суставов производства Беларусь у нас в Харькове стоит 560 -600 грн упаковка -10 шт. . Их нужно три упаковки на курс лечения. Повторять надо через пол года. С пенсией госслужащего в 2.5 тыс грн можно покупать такие препараты ? -Нельзя ,просто невозможно.-( И притом это даже не лекарство , а так биодобавка..-( Зашла на сайт Аптек-продаж лекарственных препаратов Минска – цена “Мукасата ” составляет 6.60 бел.рубли на гривны 75 гривен. В Москве препарат стоит так же. Я просто в шоке !!!! Что же вы делаете с украинским народом ? Зачем лишаете жизни ? Кто диктует цены в украинских аптеках ? Порошенко не в курсе что творится в МОЗе? Супрун -это понятно.-( Когда я смогу купить препарат “Мукосат” по цене беларусских производителей с торговой наценкой ? Мои пожелания вам : чтоб вы жили более ста лет и постоянно болели …болели .и лечились в Украине !!!

2018-12-30
Евдокия
Відповіcти
0

У мене 2 група інвалідності. Як мені вирішити питання: чому мені перестали висувати безкоштовні ліки?

2018-12-24
Евген
Відповіcти
0

Доброго дня. Живу в невеликому 40 ка тисячному місті. В нашій поліклініці, профільні лікарі , приймають з 8 до 9-30. При цьому треба ще вибити талончик, в реєстратурі…Приїхати за талончиком, треба в 6 ранку. І чекати по морозу відкриття поліклініки. На 40 ка тисячне місто, поліклініка дає аж 5 талончиків в день. Прошу відповісти, це нормальна практика???? м. Лубни Полтавська обл.

2018-12-20
Сергій
Відповіcти
0

Доброго дня. Скажіть будь-ласка: чи повинен фельдшер фапу обслуговувати населення у не робочий час, вихідні дні, вночі? І якщо повинен то в яких випадках?

2018-12-18
Володимир
Відповіcти
0

зробили операцію,встановили протез колінного суглобу – заплатив великі гроші,через деякий час почалось загнивання кістки,знову операція,встановили тимчасово вставку,ставати на ногу не можна,-заплатив за халатність лікарів,необхідна третя операція і знову плати.За півміліона зробили калікою от все лікування.

2018-12-08
Анатолій
Відповіcти
0

По месту жииельства не дают сертификаты нарколога и психиатра.заставляют ехать по месту прописки.это законо?

2018-11-29
Цыба Евгений
Відповіcти
0

и врачам охтырьского туб диспансера закройте их

2018-11-19
Володимир
Відповіcти
0

В 2017 году бабушки выявили ИНФИЛЬТРАТИВНЫЙ Tbk проличилась туберкулез через год унейи выявили рак легенив 4 стадии спасиба онкологии сумам

2018-11-19
Володимир
Відповіcти
0

День добрый попрошу вас провести ряд незапланированых проверок в Запорожской обл поселок Приазовское. Тут такое твориться извините что не на одну голову не натянешь с медецыной проблемы врачи гребут деньги а результатов ноль. В конце концов вы можете навести порядок. С уважением.

2018-10-16
Александр
Відповіcти
0

Добрый день, подскажите, пожалуйста, какие сроки для подачи жалобы на врача, который провел неудачную (намеренно) операцию. И куда лучше жаловаться – сразу в министерство, или начинать с главврача больницы?

2018-10-13
Анна
Відповіcти
0

Здравствуйте!Куда обратиться,чтобы получить материальную помощь от государства онкобольному ?В июне папа обратился с жалобами на боли в животе . Гастроэнтеролог направила на обследование с подозрением на стеноз,и к кардиологу.Кардиолог с разу на приеме вызвала скорую и направила в кардио-реанимацию.Неделю папу мариновали в кардиологии,а заведующая отделения игнорировала его жалобы на боли в животе.Через неделю папу выписали из кардиологии,а проблемы с животом остались.Через день мама привезла папу в 4 больницу ,его осмотрел хирург ,дело было плохо.Хирург возмутился,что за неделю заведующая кардиологии не соизволила показать папу хирургам.Ведь у папы оказалась кишечная непроходимость.В этот же день около 18 ч.юпапу повезли на экстренную операцию.Папе спасали жизнь.После операции вышел хирург и ошеломил нас с мамой.У папы обнаружили опухоль(злокачественную)ободочная кишка печеночный угол.Она и спровоцировала непроходимость.За все это время,которое он ходил с этой не проходимость,тонкий кишечник растянулся в несколько раз,его пришлось вырезать(из нескольких метров осталось несколько см тонкого кишечника).Растянулся он потому что в нем находилось около 6 литров того что ел и пил папа,и это все отравляло его организм.После этой операции папе было нужно удалять опухоль.Нес направили в Днепр,операцию сделали,теперь нужно несколько курсов химиотерапии.Денег на химию нет,так как мы все оплачивали и за свои деньги.Набрались долгов ,кредит на 30т. Больше возможности нет ни занять не взять кредит.Суммы сами понимаете не маленькие,таких денег у нас нет и не было. Что делать,куда обратиться за помощью?Куда обращаться,что бы получить помощь от государства? г Павлоград Днепропетровская область.

2018-09-12
Кристина
Відповіcти
0

Дитяча поліклініка №3 місто Полтава вул.Петра Юрченка1: прийшли, в понеділок о 8:30 на прийом до лікаря, закрити лікарняний в дитячий садок. Прийом до педіатра по попередньому запису :-записали на середу 13:30, до других педіатрів не записують, бо в кожного лікаря свій участок. Дружині приходиться знаходитися в дома і не виходити на роботу, тому що дитина сидить дома, в дитячий садок без справки не пускають . За цю Європу воює наш народ!

2018-08-20
Наконечний Вадим Серг
Відповіcти
0

Мешканців села Зелене Поле Великоновосілківського району Донецької області,співробітники КП”Зеленопільське” примушують підписувати договір про споживання Холодної води коли Крім холодного централізованого водопостачання ми не маємо ніяко. Договір не відповідає вимогам,які вказані у постанові КМУ, на нас не розповсюджується Державна Загальноцільова програма “Питна вода”.
Великоновосілківська РДА виділила кошти на буріння нової свердловини з якої б громада була цілком забезпечена холодною ПИТНОЮ водою,натомість, на даний час ми маємо свердловину яка знаходиться поруч із старою яка придатна для технічного використання так само як і нова.
Зеленопільська громада споживає 10 000 кубів води, а втрати води, які має КП”Зеленопільське” становлять 12 000 кубів всі ці втрати компенсує громада яка за Холодну воду котра не придатна для вживання навіть худобі сплачує 26грн за куб.
Порушують права населення, а саме відмовляють в наданні інформації про стан виконання місцевих програм, які включає у свою сферу КП”Зеленопільське”,про відповідність якості наданих послуг нормативам, нормам, стандартам та правилам, які передбачені ч.3.п4. ст.4 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” №2189 від 09.11.2017. Також з тих самих причин ми не маємо відомостей від КП “Зеленопільське” про споживчі властивості послуги з постачання холодної води.
Посадові особи КП “Зеленопільське” та ін.органи місцевого самоврядування лишають в стороні ст.18 ЗУ “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” відповідно до якої вони Зобов’язані забезпечити жителів міст та інших населених пунктів Питною водою, кількість та якість якої повинні відповідати вимогам санітарних норм.
Територія на якій знаходиться свердловина з якої відбувається постачання води населенню повинна мати статус стратегічного об’єкту, бути відмежованою та закритою від доступу для людей, натомість цю територію використовують для пасовища худоби.А сам водогін не хлорувався більше ніж 6 років. А коли громада выдмовилася
укладати договір на постачаня холодної води директор комунального підприемства Коваленко В.О. почав відключати воду в літній період не зважаючи що в сімях є інваліди та діти.У договорі не має яку вживає населення воду питну чи технічну а просто холодну вартість якої 26 грн. за куб..Допоможіть будь ласка нам .

2018-08-16
Світлана
Відповіcти
0

У чому причина затримки видачі безкоштовного інсуліну для діабетиків, ігнорування чиновниками виконання ряду рішень Уряду щодо допомоги хворим на діабет, забезпечення певних категорій хворих безкоштовно інсуліном.

Організація медичної допомоги громадянам України грунтується на закріпленому в ст.49 Конституції країни їх праві на без­коштовну державну медичну допомогу всіх видів. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року №239 « Категоріям хворих на діабет, що зазначені у пунктах 1 – 9 додатка, відпуск за медичними показаннями певного виду і форми випуску препаратів інсуліну, призначених лікарями, що ведуть хворих на діабет та мають право призначати препарати інсуліну, суб’єктами господарювання здійснюється безоплатно».
В Фастівській ЦРЛ яка обслуговує мешканців району та міста хворі на діабет вже декілька місяців не отримують в аптеках необхідну кількість безкоштовного інсуліну. Потрібно негайно розібратися у ситуації і знайти відповідь на питання, хто винен у затримках видачі інсуліну.
Минулого місяця Фастівські лікарі почали відмовляти певним категоріям діабетикам у видачі рецептів на безкоштовний інсулін . Кожна затримка у видачі інсуліну для діабетика — хвилювання і страх. Для них це питання життя і смерті. Коли в аптеках не видають безкоштовний інсулін, діабетики починають менше їсти і колоти менші дози інсуліну, щоб розтягнути залишки препарату. Дехто купує інсулін в аптеці за власні кошти. Інсулін дорогий препарат і не кожен може його купити Залежно від типу препарату, хворому на діабет в місяць потрібно від 600 до 2 000 грн на придбання інсуліну. А щодо вимірювача глюкози в крові, то глюкометр не видавали взагалі , незважаючи що цукор в крові підвищений постійно, а що стосується тест – смужок (що доводиться також купувати самостійно ) . Доходить до абсурду вимога місцевого лікаря про необхідність поїздки на корекцію так як рівень НвА1с становить більше 7,5 відсотка (має 14,1) , але причина … в той же час за відсутності інсуліну який потрібно постійно приймати , а не до випадку до випадку.
Як прожити пенсіонеру який отримує пенсію 1800 грн потрібно оплатити комунальні послуги більше 1000 грн в місяць, харчування, або студентам які не мають заробітку .
Державна програма забезпечення хворих на діабет безкоштовним інсуліном не виконується , ігноруються рішення Уряду. Дефіцит інсуліну виник після децентралізації. Держава взяла на себе відповідальність забезпечувати хворих інсуліном. Гроші виділялися із державного бюджету і розподілялися по регіонам. Сьогодні державний бюджет покриває лише 30% потреб, решту повинні докладати місцеві бюджети.
На серпень місяць 2018 року у Фастівській ЦРЛ (район і місто ) налічується близько 456 інсулінозалежних діабетиків. З них у місті Фастові — 279 . У відповідності до рішення Київської обласної ради від 14.12.2017 №393-19-V11( в редакції обласної ради від 20.07.2018 №480-22-V11) міжбюджетні трансферти з обласного бюджету Київської області місцевим/державним бюджетам на 2018 рік за рахунок відповідних дотацій та субвенцій з державного бюджету , Фастівському району на придбання інсуліну виділено 1497,5 млн. грн , ліки та при цьому слід зазначити що для міста Фастів на безкоштовні ліки та (діабету) закупівлю безкоштовного інсуліну не виділено жодної копійки. Що це помилка чи умисне винищення хворих на діабет!!. Фастівська міська Рада протягом року не перерахувала жодної копійки на придбання інсуліну на рахунок медичного закладу, де лікується діабетик. Проте слід відверто зазначити що місцева влада м. Фастова внесла посильну допомогу Фастівській районній лікарні кошти понад 3 млн .грн на будівництво хірургічного відділення , проведення ремонту приміщень , придбання обладнання та інше для лікарні. В Фастівському районі територіальні громади, районна рада, сільські ради додатково виділили 353,3 тис грн власних коштів і майже повністю перекривають потребу. А що ж робити хворим на діабет мешканцям міста Фастова потрібно кошти понад 1,2 млн. гривень для придбання безкоштовного інсуліну.
Держава переклала обов’язок допомоги діабетикам на місця. І хоча в Україні проходить децентралізація і коштів в місцевих бюджетів стало більше, місцеві депутати не поспішають виділяти кошти на інсулін, а чекають допомоги від держави. Дивує і бездіяльність ( вважаю злочинною ) чиновників Департаменту охорони здоровя Київської області , яких неодноразово інформували про критичний стан закупівлі безкоштовного інсуліну . Відповідальні особи зобовязані були вживати відповідні міри, адже найточніші дані про кількість пацієнтів, типи інсулінів та кількість фактично отриманих ними доз відтепер динамічно можна відстежити на підставі даних про отримані рецептів та електронним Реєстром і контролювати потребу в інсулінах коштів на рік для 100-відсоткового забезпечення хворих препаратами інсуліну.
Керівники різних рівнів перекидають відповідальність, а люди стають заручниками. На нашу думку, можна десь дорогу не доробити, почекати, а діабетики без інсуліну чекати не можуть.

2018-08-14
Качалов Едуард
Відповіcти
0

Добрий день. Чоловікові на Закарпатті із-за халатності лікарів ампутували ногу.У ноьго залишлася жінка та маленька донечка. Обласна лікарня звинувачує у всьому району ліканю у м.Тячів.

2018-08-11
Олександр
Відповіcти
0

-ДОБРОГО-ДНЯ-ШАНОВНИЙ-МИНЗДРАВ-5-РОКИВ-ЛЕЖУ-ПИСЛЯ-ИНСУЛЬТУ-ИШЕМИЧЕСКОГО-КУДИ-НЕЗВЕРТАВСЯ-НИХТО-НЕДОПОМАГА-ВСИ-ИНСТАНЦИИ-ОБРАЩАВСЯ-РИШИВ-ИДОВАС-ДОПОМОЖИТЬ-Я-ЯКОБ-ВАСИЛЬ-ЮРИЕВИЧ-13121958-ЗАКАРПАТСКАЯОБЛ-ХУСТСКИЙ-РАЙОН-ССОКИРНИЦЯ-ВУЛ.ЗЕЛЕНА23-ЯКОБ-ВАСИЛЬЮРИЕВИЧ-ПОМОЖИТЬ

2018-08-09
ВАСЯ
Відповіcти
0

Добрий день! Як оплачується робота за сумісництвом сестри медичної , якщо за основною ставкою у неї вища категорія?

2018-07-25
Коренчук Наталія
Відповіcти
0

Добрый день!направили меня на сдачу анализа по удалению. фибромы в г.Сумы ,больница что на Басах гинекологические отделение,на поступлении сидит тётка Вера Петровна которая требует “200 гривен добровольных внескив”,на ответ что сейчас я нахожусь в декрете и не могу платить такие внески, Тетка отказывалась меня оформлять на прием в больницу,она попросила хоть сколько-нибудь- 50 грн,а потом дала список и отправила меня в аптеку скупиться на те недостающие 150 гр.Я так понимаю что внески она себе ложит в кармант.( а то на одном стуле она уже не помещалась…). что делать в такой ситуации????

2018-07-22
Виктория
Відповіcти
1

У дочерит признали рак молочной железы до операцыи ушло 25000 гривен подскажите где взять еще . Лечиться в краматорском онкодиспансере .

2018-07-19
Олег
Відповіcти
0

Здравствуйте! Моя дочь стала на учет по беременности. Дали направления на анализы. Все платные. Поликлиника номер 3 Новобаварский район г. Харьков. Что происходит. ..

2018-07-19
Елена
Відповіcти
0

в моз сидят одни наивные дурачки?ей опуститесь на землю.врачи запросили по 4 тысячи гривен за удаления желчного пузыря.это пироговка в виннице.три хирурга по 4 тысячи каждому плюс анестезиолог две.и это не считая самой опереции.реформаторы гребаные

2018-08-01
Олег
0

Внучка закінчила Івано – Франківський медичний університет, лікувальне відділення, державник, але не може влаштуватися в інтернатуру. Знайшла місце в місцевій лікарні, її можуть прийняти, але як приватника. В Департаменті охорони здоров’я Івано – Франківської облдержадміністрації це не дозволяють, кажуть, що таку інтернатуру не зарахують. Підкажіть, що робити.

2018-07-16
Петро
Відповіcти
0

Доброго дня!Я проживаю в м.Бердичів Житомирської обл.Мене цікавить таке питання чому лікоря окуліста визивають на дом під час прийома,коли громадянини чекають в черзі з талонами.А потім лікар на всіх щей кричить та возмущається.

2018-07-16
Людмила
Відповіcти
0

Добрий день.Я проживаю у Тернопільській області, місто Кременець.Я інвалід з дитинства,у мене вже 30 років цукровий діабет І тип,важка форма.Чому при отриманні “безкоштовного” інсуліну я повинна частково оплачувати його вартість?Це місцеве свавілля,чи є такий закон?

2018-06-27
Тетяна
Відповіcти
0

Чому сімейних лікарів не забезпечують транспортом. Хворий лежачий , після двох інсультів ,транспортувати його не можна . а коли визиваємо сімейного лікаря , то відповідь одна радий Вам допомогти , але немає чим до Вас приїхать , заберайте мене своїм траспортом, або таксі
На ліки не вистачає коштів при пенсії в 1452 грн , про яке таксі може бути мова . Так , що ж це за медична така реформа Це для бідних людей смертельна реформа
Прошу надати відповідь

2018-06-26
Валентина
Відповіcти
0

Вибачте трішки дату спутала це було в неділю 24.06.2018р

2018-06-25
Світлана
Відповіcти
0

26 06 2018р поїхала в м Старокостянтинів Хмельницької обл провідати сина який лікувався на стаціонарі в травматичному відділені,це жаг таракани бігають в палаті,постєльне відпад,а саме головне чому я забрала сина зі скандалом,це тому що зав відділеня приказав санітаркам покрасити поручні на кроватях краскою де лижать хворі та де які неходячі пацієнти,а в мого сина та щей алергія на краску(людей тримають як худобу)

2018-06-25
Світлана
Відповіcти
0

Северодонецк, Луганская обл. Сын поступает в училище, дали обходной – хирург, невропатолог, окулист, ЛОР, терапевт. Мало того, что терапевт в одной больнице, а другие специалисты в другой поликлинике, талонов нет, окулиста нет(!!!) – на каких-то курсах, ЛОР работает на четверть ставки. Зато в частных клиниках и в военкомате – врачей комплект. Сын инвалид 2гр, отец погиб в результате несчастного случая, пенсия такая, что только в частный кабинет идти. Уважаемая госпожа Супрун, о какой мед.реформе может идти речь? Доколе будет продолжаться этот бардак?

2018-06-21
Наталья
Відповіcти
0

вызвали доктора на дом больной матери отказ нет бензина— и получается хоть помирай если ты пенсионер . сердечник с такими отеками ног что ходить не взможно . СПАСИБО ЗА МЕДРЕФОРМУ

2018-06-19
татьяна
Відповіcти
0

продолжения темы лекарства сдают в аптеки чем имеют большие прибыли учитывая высокую стоимость медикаментов. а это людские жизни!

2018-06-16
олег
Відповіcти
0

продолжение темы о воровстве .лекарство сдают за пол цены в аптеки чем имеют большие прибыли учитывая цены

2018-06-16
олег
Відповіcти
0

г. Мелитополь, пр. Б.Хмельницкого 46 2я хирургя медсестры воруют лекарства на капельницах. вместо приписанных лекарств колят внутривенно глюкозу.особенно злоупотребляют те кто долгое время работает и с врачами за одно

2018-06-16
олег
Відповіcти
0

Здравствуйте!!Хочу до Вас донести информацию о том как выдают пожизненную инвалидность.Инвалиды годами добиваются пожизненной инвалидности а у нас в г.Николаеве за неделю выдали пожизненную инвалидность 3 группы.Вопрос состоит в чем,как могли получить в такой короткий срок пожизненно или заплатили врачам .?Хотелось-бы чтобы проверили Таргонского Валерия Ивановича,который проживает в г.Николаев ул.Чайковского 40/2 справка МСЭК серия 10ААБ №529219 от 02.01.2013.Прошу взять во внимание С уважением

2018-06-15
Алла
Відповіcти
0

Допоможіть .Де в Україні можуть визначити чим я хворію і вилікувати мене .Я молода працездатна людина і можу принести багато користі суспільству. За майже 2 роки хвороби витратила всі кошти на пошуки лікаря і лікування і так і не знаю до кого звернутись про допомогу так як лікарі “відмахуються”.

2018-06-14
Тіна
Відповіcти
2

Добрый день!!!Хочу вам рассказать какое скотское отношение к детям в Киеве больница #1 на ул.Богатырская 30 в отдалении гемодиализа.Я сама медсестра,но когда я наслышалась отзывов от пациентов,решила написать Вам от себя,так как они бояться жаловаться,потому что отношение будет ещё хуже!!!Иголки для диализа продают,хотя государство должно выделять,перчатки не одевают,кричат на детей,ведут себя по хамски,говорят детям что им осталось не долго жить так как у них почки не работают!!!это как могут такие зверские медсестры там работать у меня не укладывается в голове!!!зимой включают кондиционер на прохладный воздух где лежат дети и уходят,потому что когда она заходит их снимать с аппарата,то ей жарко,а то что дети потом болеют эй начхать!!!когла мне все эти ужасы рассказывали сердце разрывалось,плакать хочется!!!я буду писать и жаловаться куда только можно!детей жалко!!!

2018-06-10
Ирина
Відповіcти
0

Лежала в детской больнице со свои 6 месячным ребёнком в городе Кременчуг семь дней вот только выписали домой . Я уже молчу за условия , какие сейчас в наше время в больнице … Но , когда я узнала что у нас в отделение есть две маленькие крохи от которых отказались ,я была в шоке !!!! Отношение к этим деткам ужасное , я понимаю их бросили , но когда на один этаж одна медсестра и она сидит сутки в носа ковыряеться а они плачут до посинения ,это извините просто ужас ! Неужели нельзя в такие отделения выделить хоть одного человека который бы хоть немного уделял им время и за ними ухаживал !!!!! Их там даже помыть не могут ,потому что не хотят !!!! Но когда медсестра подходит и говорит что у полтора месячного ребёнка закончилась смесь и нет в наличии в больнице я была в шоке !!!! Мы с мамачками собрали денежку и пошли купили малышу смесь , та не ужели это не маленькие люди !!!??? Разве им не нужно кушать как и вашим деткам !!!! Вы там хоть раз были ??? Я уже боюсь представить что творится в доме малютки !!!!!! Просто позор а не медицина !!!! Эти детки не виноваты что от них отказались !!!! Но можно же как- то условия для них и получше сделать !!!!

2018-06-04
Людмила
Відповіcти
0

в місті Самборі Львівської області в аптеках не відпускаються безкоштовно ліки які фінансуються із держбюджету

2018-06-02
Богдан
Відповіcти
0

Вчера 29.05.2018г. около 3-х часов ночи я стала бабушкой – у меня родился внук.
Все это произошло в городском роддоме г. Бердянска Запорожской области.
Из-за проблем во время родов у ребенка произошла асфиксия. Целый день все было нормально, а 30 мая утром у ребенка произошел приступ, и его поместили в палату интенсивной терапии. Родителей, естественно, туда не пустили.
Когда в этот день в очередной раз примерно в 20 часов вечера мой сын с невесткой решили проведать сына, так как он находился под капельницей, то услышали, как кричит ребенок (а он был единственный в этой палате). Палата была заперта на ключ, и никого внутри не было.
С трудом найдя медсестру, открыли палату и застыли в шоке………
Игла капельницы выскочила из катетора и из него хлещет кровь младенца, которому чуть больше суток. Еще пять минут и ребенка не стало бы!!!!!!!!!!!!!!
Это что за роддом????????? Мало того, что ребенок не подключен к кислородному аппарату, как положено по инструкции, так еще и медсестра шарахается не понятно где, да еще и закрывает дверь палаты интенсивной терапии на ключ.
Это что за бардак в данном роддоме? Почему нет проверок медперсонала со стороны министерства?
Убедительная просьба разберитесь и накажите виновных.

2018-05-30
Елена
Відповіcти
0

Мой внук болен РС (рассеянный склероз). Ему необходим курс лечения интерфероном бета 1б. Как приобрести этот дорогостоящий препарат, и есть ли программа государственного финансирования больных рассеянным склерозом? Он инвалид 2-ой группы. Прошу дать полное разъяснение по данному вопросу.

2018-05-23
Людмила
Відповіcти
0

ЖАЛОБА
10 мая 2018 года я и мой супруг, в соответствии с законом Украины «Про государственные финансовые гарантии медицинского обслуживания населения» и другими постановлениями правительства Украины, пришли в городскую поликлинику №1, что находится по адресу г. Мелитополь, ул.Ивана Алексеева, 7, чтобы зарегистрироваться в объявленной государственной программе выбора семейного врача. Мы подошли к регистратуре и узнали, кто на настоящий момент является нашим участковым врачом. Чтобы не усложнять процесс, мы выбрали в качестве семейного врача своего участкового терапевта.
После достаточно долгого ожидания в очереди мы вошли в кабинет и предоставили необходимые по закону документы для заключения декларации. Регистрировал нас в электронной базе неизвестный нам молодой человек, который несколько раз вводил данные, а затем заявил, что номер телефона теперь заблокирован в системе регистрации. И предложил нам дать ему другой номер, которого у нас не оказалось в наличии. Судя по всему, молодой человек, в силу собственной некомпетентности, совершил несколько ошибок и сильно торопился, отсылая данные, вследствие чего и произошел инцидент.
Нам не предложили, как этого требует законодательный акт, альтернативную форму регистрации, Не предложили сделать ксерокопий документов, просто посмеялись и отказали в заключении декларации, предложив «сходить» в телефонную компанию «выяснить» по поводу номера.
Не понимаю, какое это имеет отношение к законности процедуры электронной регистрации. Когда мы попытались найти начальство(это было в промежутке между 12.30 и 13.30 10 мая 2018 года, то на территории данного заведения не обнаружили никого, кому можно было пожаловаться на несоблюдение закона и кто мог бы внятно объяснить, что же нам делать дальше.
Исходя из вышесказанного, считаю, что мне и моему супругу было незаконно отказано в заключении декларации и выборе семейного врача со стороны нашего участкового терапевта по не зависящим от нас причинам. Более того, нам не было предложено, как это предусматривает вышеупомянутый законодательный акт, альтернативной формы заключения декларации, что расценивается мной, как ограничение моих конституционных прав и свобод.

2018-05-13
Инна
Відповіcти
0

А менi навiть вiдмовили виписувити рецепт на безкоштовнi лiки,мотивуючи,вiдсутнiстю коштiв.За вiдношення,навiть промовчу.Харкiв.Полiклiнiка№24.

2018-04-25
Лiдiя
Відповіcти
0

Пишу Вам з Червонограда, прийшла в поліклініку зробити укол Цетрафіксон, маючи направлення в електроному вигляді (Фотографія). Медсестра Кітчун Іванна Анатолівна відмовилась зробити укол, керуючись тим, що вона не признає скерування на маніпуляції в електроному вигляді. Хоча всі остальні медсестри роблять уколи без проблем, тільки глянуть, що написано, і мокра печатка видно. А Кітчун відмовилась категорично сказала, що телефони не признає. Прийміть будьласка міри! Чому я пацієнт з температурою 38,2 і з направленням маю бігати з лікарні в лікарню, щоб в колоти антибіотик, бо якась медсестра принципова? Прошу Вас розглянути моє прохання.

2018-04-19
Олікова-Кінах Олена
Відповіcти
0

Чому в селищі Архангельське Херсонської обл Високопільського рн немає приборів щоб визначити діагноз хворого людей літнього віку ганяють з села в район потім знову до лікаря щоб призначили лікування вони поки будуть кататися на мінімальну пенсію по розбитих катакомбах бо дорогою уже неназвеш то можна душу богові отдать шановна наша РЕФОРМАТОРКО досить брехати по телевізору що успішно проходить реформа зверніть увагу на села на літніх людей як їм тепер виживати як їх так ганяють тепер зовсім ніхто на їх незвертає уваги

2018-04-17
Антоніна
Відповіcти
0

Добрый день. я мать инвалид 3 гр имею дочь инвалида детства 1 А -гр 1984 г.р дочь тяжело больная и без лекарства она не проживет. а наша медицына только и может что отписки.почему нарушают права больного положено лекарство для того что бы жить .вылечить не смогли. так почему не дают возможности жить хоть инвалидом. Инвалиду положено лечение и прием лекарства бесплатно за законом.это не операция дорогостоящая что нет денег.прошу Вас помочь в приобретении лекарства без которых нет жизни

2018-04-13
Лидия
Відповіcти
0

Добрый день. я мать инвалид 3 гр имею дочь инвалида детства 1 А -гр 1984 г.р дочь тяжело больная и без лекарства она не проживет. а наша медецына только и может что отписки.почему нарушают права больного положено лекарство для того что бы жить .вылечить не смогли. так почему не дают возможности жить хоть инвалидом. Инвалиду положено лечение и прием лекарства бесплатно за законом.это не операция дорогостоящая что нет денег.прошу Вас помочь в преобретении лекарства без которых нет жизни

2018-04-13
Лидия
Відповіcти
0

У меня ребенок инвалид подгруппы А,до нового года получал Вальпроком бесплатно ,а теперь не выдают,,Чумаковсая м/амбулатория говорит ,что средств нет.Помогите пожалуйста.

2018-04-08
Людмила
Відповіcти
0

Яка це горячая лінія, якщо задають, , що потрібно щото ввести , а що і самі не знають. А в мене таке запитання про доступні ліки, як їх можна придбати, якщо рецепт є, а ліків в аптеці не має? Вот так ми вже получаєм ці ліки с грудня , а це вже сказали що будуть напевно аж в травні Харків.

2018-04-07
Александр
Відповіcти
0

А менi навiть вiдмовили виписувати рецепт,на безкоштовнi лiки.Мотивуючи,вiдсутнiстю коштiв.Харкiв.Полiклiнiка №24.А за вiдношення навiть промовчу.

2018-04-25
Лiдiя
0

Доброго дня хочу поскаржитись на ренгкнолога Старосамбірської районної лікарні в тому, що за знімки вимагають гроші, і взагалі спочатку нехотіли робити знімок, бо в неї є свої особисті справи.

2018-04-07
Микола
Відповіcти
0

поясніть логіку Постанови про обов”язкове пред”явлення направлення дільничого лікаря до вузького спеціаліста ? Я з хворим коліном маю піти до ортопеда, але повинна висояти 2 години до дільничого , де пчихають та кашляють, щоб отримати маленький папірець – направлення до ортопеда ???!!! Яку роль грає це направлення ? Ще більше стояти в 2-х чергах ? Кому така потрібна Реформа ?

2018-04-02
Світлана
Відповіcти
0

2.04.2018 р. о 15.30 додзвонилась на гарячу лінію МОЗ , намагалась прояснити цю проблему, але оператор , вислухавши, навмисно відключив зв”язок – ось так вирішують наші прохання, зауваження , проблеми …, на жаль… нічого не змінюється на краще для людей !!!

2018-04-02
Світлана
0

Добрий вечір! В м.Селидове Донецької області, куди зараз їдуть хворі з сірої зони та з зони АТО, в лабораторії дитячої лікарні відключено подачу електроенергії. Жах! У мера Ремізова є, у головного лікаря Поречної є, а у дітей немає…

2018-03-27
Нионелла
Відповіcти
0

7марта 2018 моего брата Буслаева Сергея Борисовича прооперировали в киевском институте сердечно-сосудистых заболеваний им.Амосова,диагноз-пролапс митрального клапана.оперировал зав.отделением Попов Владимир Владиславович.На третьи сутки брата переводят в отделение,ему там становится плохо и его возвращают в реанимацию.проводимые рем.действия недали желаемых результатов,брат скончался.После вскрытия врач объясняет,что причина смерти в разрыве венозного сосуда у основания черепа в результате скрытой морформации сосудов.Перед операцией проводилось якобы полное обследование,так почему лечащий врац Пугас Екатерина Владимировна и диагносты не увидеки патологию,ведь сделали дажеМРТ сосудов с контрастом.зато цены за лечение и обследование называют исправно.Паталогоанатом в справке о смерти пишет совершенно другой диагноз-острая сердечная недостаточность.прекрывая таким образом ошибки врачей.Я как врач не согласна с заключением,и имея на руках документ и запись разговора с врачем проводить независимую экспертизт.

2018-03-20
Беленькая Светлана
Відповіcти
0

Добрий день! Я недавно повернулась з тернопільщини шумський район. Бабусю 78 річну моєї невістки повернули з почаєвської психлікарні хвору на дименсію після двостороннього запалення. В вечері в неї піднялась температура до 39 градусів кашель вона перестала ходити та їсти. Невістка викликала швидку яка приїхала ьільки в обід на слідуючий день. Бабусю забрала швидка в шумську лікарню. Лікар переглянувши ренген щапідозрів туберкульоз але сказав що в понеділок повезуть на мрт. В реанімації від пятниці до понеділку вимагали закупівлю всіх без виключення ліків та все для капельниць. Щоденно ми змушені були купувати буквально все по списку виписаному особисто лікарем на листку це в державній лікарні.коли прийшли її відвідати то вже на четвертий день завідуюча розпорядилась бабусю виписати додому. Коли спитали а що з туберкульозом вона сказала що це брехня ніхто про туберкульоз не говорив. А нам що тепер думати.Алеж вдома троє малолітніх дітей крім дорослих.а відправили бабусю додому бо невістка нічого лікарям не платила і запитала чому в державній лікарні вона купує всі ліки навіть платить за зроблення аналізу та побирання крові.як можна повертати без перевірки підозри туберкульозу хвору додому. В цій лікарні шумській радянщина укладів та корупції аж дише а люди помирають бо їх мають за товар Без пакету в кишеню немає чого туди іти. Що ще не означає що живим і здоровим вийдеш. Це просто жах. Прошу зареагувати на моє звернення та допомогти містянам які їдуть всюди тільки не в шумську лікарню
В реанімації з хворими сидять їх родичі. Навіть виписку не видали на руки про діагноз що при прийомі встановили для бабусі. Цеж шарага а не лікарня.зрозуміли що до конверта не дійде і відразу ж забирайте додому. На ліки не видають рецепти завірені а тільки список для аптеки яка тут же знаходиться в будинку лікарні і не одна. Як в даному випадку докажеш що ти купував ліки за розпорядженням лікаря в цьому випадку. Якаж це реанімація. А бабуся надалі кашляє і вдома лежить. І це не з причини дименсії лежить адже з психлікарні прийшла на своїх ногах. Люди з усього району нарікають на працівників з даної лікарні. Але самі скарги десь помирають. Народ зневірився в боротьбі з ними. З повагою стефанія дуліба. Тернопільська обл. район шумський с. Новостав гура -дулвба іванна

2018-03-17
Стефанія
Відповіcти
0

Почему в г. Кропевницком в Областной больнице начиная с регистратуры и заканчивая лечащим врачем насильно с бальных людей требуют добровольные взносы, амбулаторную карточку и ту выдают за деньги. Без оплаты даже разговаривать не хотят. Это при том что люди нуждаются в медицинской помощи. Как больные люди могут лечится в государственной больнице с тарифами частной клиники.

2018-03-17
Анна
Відповіcти
0

жалоба г Каменское на 7 горбольницу неврологическое отделение это просто ужас обращение обычного лечащего врача Крячко Ольга Ивановна обращается к больным нуждающимся в медицинской помощи как к дворняшкам живущим на улице что это такое !!!!!!!!!!!!! Лечение сейчас не бесплатное а обращение такое как будто к ней домой пришли . Прошу принять меры

2018-03-15
ирина
Відповіcти
0

здравствуйте. подскажите пожалуйста, мой сын стоит у невропатолога уже 6 лет,нам изначально была назначена помощь по инвалидности и бесплатный рецепт на таблетки Финлепсин ретард 400, но в течении последних двух лет, нам говорят что не положено.Ссылаются на то,что приступы редко.Но таблетки как принимали так и принемаем.Дозы увеличивают.Не ужели не положено ничего? Подскажите .

2018-03-15
Ирина
Відповіcти
1

инвали\2групи\потерпиа\вид\Чорнобельськой\катострофи\Житомерськой\обл\Олевський\район\с\Жубровичи\неможу\взяти\ПУЛЬМИКОРТ\-будесонид\за\доступними\ликами\говорять\в\аптеках\що\немае\на\фирми\допоможить\будь\ласка\мени\зарння\дякую\

2018-02-23
ННаталия
Відповіcти
0

Инвалиды первой группы просять открыть помищение гемодиализа в городе Голая Пристань, Херсонской области . Так как они в таком состоянии не могут добираться на большое ростояние до города Херсон . Зарание очень блогодарны за вашую оказымую помощь .

2018-02-20
Тамара
Відповіcти
0

доброго дня. уже більше тижня не можу отримати препарат по програмі доступні ліки. у переліку не вірно вказаний тип ліків Будесонід БУДЕСОНІД-ІНТЕЛІ порошок для інгаляцій 200 200 Лабораторія Альдо-Юніон, С.А., Іспанія 525,45 0,00. такого виду як порошок не існує,а є інгаляція під тиском, суспензія (розчин).

2018-02-13
тетяна
Відповіcти
0

Добрый день.
Жалоба на Семейную Амбулаторию #5
г.Николаев пр. Октябрьский( Богоявленский)6.
Работники регистратуры, ссылаясь на введение электронной регистрации и невзирая на реальное состояние детей, с температурой, с болями и т.д., отказываются записать ребенка на прием к врачу, пока родители не предоставят пакет документов: Св.о рождении, прививочную карту( которая в саду у мед.сестры) Паспорт.
Это не смотря на то, что ребенок в этой поликлинике уже 3 года, карточка есть.
Мне с собой весь архив семьи в поликлинику носить?
Тем самым создали очередь из родителей, бабушек, детей…
Кривят губы в ответе:
-“Указание из министерства”.
Убедительная просьба разобраться и наказать виновных!!!

2018-02-07
Дмитрий
Відповіcти
0

Добрий день! Хочу поскаржитися на роботу Львівської лікарні “Охматдиту” , вже другий день телефоную на приймальний покій і в відділення Отоларингології , щоб отримати потрібну мені інформацію. На сайті лікарні вказані номери телефонів , але за два дні до телефону так ніхто й не підійшов. Сьогодні зателефонувала в приймальну головного лікаря , де секретар сказала, що в приймальному відділенні ремонт, тому там ніхто не відповідає , а чому в ЛОР відділенні не піднімають трубки вона не знає і вказала мені номер телефону заступника головного лікаря, мовляв там ви можете поскаржитися. Заступник головного лікаря повідомив мені наступне : в ЛОР відліленні можуть не піднімати трубки, це їхнє право, а скаржитися ви не маєте права, бо вас тоді взагалі ніхто не прийме і слухати не буде! Тепер скажіть мені : на що в цій країні взагалі людина має право?!! Ви , міністерство , дозволяєте своїм працівникам отак поводитися з людьми, ви й надалі вправно ведете систему охорони здоров’я шляхом радянських реалій! І це в 21 столітті!!! Сам Охматдит у Львові це ганебне явище , яке усіма своїми фібрами цілому світу показує, що радянський союз з нього вже ніхто не вижене! І тими облупаними страшними стінами , тим жахливим смердючим підвалом , яким хворих водять у відділення , лавками оббитими жахливою бузковою цератою з надписами Audi і найбільше – ставленням до людей , як до худоби! Отак себе і почуваєш – лікарня виглядає , як стайня , а до людей звертаються як до худоби !!! Це стосується всіх – санітарок , медсестер , лікарів і навіть заступників!!! І ще одне – ви хочете прийняти закон про притягнення до відповідальності батьків , які уникають щеплення. В мене зустрічне питання : як можна притягти до відповідальності вас? Як можна притягти до відповідальності міністра охорони здоров’я , головного лікаря , або просто лікаря за невиконання ваших прямих обов’язків за які ви ще й зарплати отримуєте ?!! Коли нарешті українець буде почувати себе людиною переступивши поріг медичного закладу ?!! Коли нарешті завершиться оте свавілля медиків , які роблять з людьми що хочуть , фізично і морально , і не несуть жодної відповідальності перед законом ?! Ви люди чи ви перевертнями стаєте вдягнувши білий халат ?! Я б присоромила вас та сорому ви не маєте! 90 % медичних працівників не знають слова медична етика! Більше того взагалі жодної етики , культури , виховання і поваги до людей в них немає! Це викорінюється з наявністю диплому медуніверу! І в цьому жасі ми повинні жити і ще нести якусь відповідальність?
Ганьба вам всім!

2018-01-25
Лілія
Відповіcти
0

Добрый. Подскажите пож. мне будут делать выскабливание по гинекологии с общей анастезией и браться анализ на гестологию,как и кто должен оплатить эту операцию.

2018-01-01
Алена
Відповіcти
0

Унас в Камянка-Бузькій центральні лікарні .Львівської обл..20.01.2018р. було скорочення штатних посад….Голов.лік.Кучерепа Р.С. проводив скорочення виключно працюючих пенсіонерів..я з цим згідна…..Але не розумію іншого.чому він взяв до уваги вибраних.які працюють на 0.5 ст….Коли я його спитала яи усіх пенсіонерів буде скорочувати.він сказав що поступово . бо немає коштів на оплату …після нашого звільнення він інших пенсіонері перевів на 1.0.ставку.якшо вони так-як ми працювали на 0.5 с.т. То як це зрозуміти яке скророчення як у лікарні адмін.персонал працює на 1.5 ставки..-де справедливість…Я розумію. що це корупція.хто більше дасть……….. .

2018-02-20
Надія
0

Добрий день! Пiдкажiть будь ласка, я маю дитину, якiй 1рiк, чи маю я право за законом на безкоштовнi лiки для дитини до 3-х рокiв у випадку якщо вона захворiла? Я не малозабезпечена та не багатодiтна.

2017-11-24
Катерина
Відповіcти
0

добрий день,у нас склалась така ситуация::дочци потрибно довидку вид периатра до школи для видвидування физкультури,але педиатр видмовляеться ии видавати взвязку доки я соби непройду гинеколога и фюрограф,незнаю чи законно вона це вид мене вимагае,и недве довидки???

2017-09-13
Відповіcти
1

??

2017-09-13
Відповіcти
0

будь ласка!з якої години і по яку повинна працювати сімейна лікарка амбулаторії?амбулаторія знаходиться за декілька кілометрів від місця мого проживання.невже розпорядок робочого дня з 11.00до 14.00к.ч ,і коли нарешті будуть безкоштовні ліки гіпертонікам ?

2017-04-20
жителька села розтока міжгірського
Відповіcти
0

Номеру тел. 0-800-507-309 з 1 листопада 2016 року не існує. Замість нього ді’ скорочений номер урядової гарячої лінії 1545.
Виправте.

2017-03-20
Ігор
Відповіcти
3

Останні новини:

Читайте також: