Депутати міськради звернулись до Кабміну щодо передачі Кадетського корпусу до держвласності

Полтавська міськрада прийняла рішення про звернення до Кабміну щодо погодження передачі з комунальної власності у державну будівлі Полтавського Петровського кадетського корпусу.

Депутати міськради звернулись до Кабміну щодо передачі Кадетського корпусу до держвласності

Ініціатором відповідного проєкту рішення виступив депутат від ВО «Свобода» Юліан Матвійчук. Виступаючи, він зазначив, що рішення вже погоджено міністерствами та прем’єр-міністром, але залишається необхідність отримати постанову Кабміну.

— До кінця вірив, що нам не доведеться писати чергове звернення по Кадетському, адже прем’єр-міністр Гройсман обіцяв поставити на найближчий порядок денний питання про передачу Кадетського корпусу у власність державної судової адміністрації. Пройшло вже 2 тижні з моменту обіцянки. В середу особисто їздив у Київ в Кабін, в черговий раз Кадетський корпус на порядок денний не попав. Дуже багато документів отримав — у нас є всі погодження міністерств. Навіть є розпорядження Гройсмана, підписане, про передачу Кадетського корпусу до Судової адміністрації, але нас та ДСА турбує постанова Кабміну. Досі питання не потрапило на порядок денний, — заявив Юліан Матвійчук.

Зазначимо, на сесії міськради 26 червня депутати міськради повинні були проголосувати за звернення до Кабміну щодо передачі Кадетського корпусу, проте тоді сесію закрили, так і не затвердивши порядку денного.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: