Як придбати квартиру і не розчаруватися в ній

Думаю, мало хто хотів би придбати квартиру і мати з нею проблеми. Що потрібно зробити, щоб уникнути цього? Мати пильне око! А ось на що саме дивитися – піде мова в цій статті.

Cover

Те що вона повинна Вам подобатися – це зрозуміло 🙂 Але потрібно не забувати про деякі особливості.

Обов’язково перевірте, в якому стані знаходяться комунікації: батареї, труби опалення, водопостачання, каналізаційні стояки – чи не мають вони пошкоджень – впевнений, раптові проблеми з сусідами Вам не потрібні. Огляньте кути, стіни і стелю ванної кімнати, бо через погану вентиляцію і підвищену вологість може утворитися пліснява. У зимову пору року звертайте увагу на те, як гріють батареї.

Якщо квартира кутова уважно перевіряйте кути кімнати, бо, в разі поганої теплоізоляції, її стіни можуть промерзати (а новий власник, відповідно, замерзати 🙂 ). В цьому випадку шпалери будуть відклеюватися від стін, а також може виникнути пліснява. Як правило, в такому випадку шпалери матимуть темний колір.

У квартирі на 1-му поверсі звертаємо увагу на запах. Якщо є можливість, обов’язково зазирніть в підвал, подивіться в якому стані комунікації, чи сухий підвал. На 5-му поверсі – дивимося на стелю, заглядаємо на горище. Наявність технічного поверху – вітається.

Перевірте, щоб розташування кімнат і перегородок в квартирі відповідали технічним планом.

Більш уважні покупці, також звертають увагу на вентиляцію в кухні і санвузлі – щоб вона всмоктувала повітря, а не навпаки – видували його, якщо Ви звичайно не хочете чути запах сусідської вечері 🙂 – запаліть сірник і піднесіть його до вентиляції.

А на що Ви звертали уваги, коли обирали свою квартиру?

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: