7 фатальних помилок, які заважають продати квартиру

Сьогодні ми поговоримо не про те, як продати квартиру в Полтаві, а про помилки, які заважають, а іноді навіть не дають це зробити. Я виділив 7 найбільш поширених і фатальних з них.

Артем Зубарев 7 фатальних помилок, які заважають продати квартиру в Полтаві

Артем Зубарев 7 фатальних помилок, які заважають продати квартиру в Полтаві

  1. Документи на квартиру не готові

Це найперше, про що необхідно подбати перед продажем квартири. Документи повинні бути в порядку, бо якщо на квартиру знайдеться покупець і виявиться, що є перешкоди для проведення угоди, висока ймовірність, що покупець може відмовитися від квартири. Або ж покупець може поспішати, а підготовка документів або виправлення недоліків може зайняти багато часу. Особливо буде прикро, якщо покупець буде готовий заплатити бажану ціну без торгу. Тому, якщо документи не готові – про угоду можна забути до усунення всіх недоліків.

  1. Не проведена передпродажна підготовка

На сьогодні це найпоширеніша помилка на ринку нерухомості Полтави. Нерухомість – це товар і, до речі, найдорожчий. І представлений він повинен бути відповідний чином – в кращому вигляді! Не потрібно робити капітальний ремонт, досить прибрати дрібні недоліки, які кидаються в очі і обов’язково зробити генеральне прибирання. Якщо квартира зовсім «безнадійна» – без ремонту – звільніть її від непотрібних меблів, мотлоху, сміття – особливо якщо в квартирі ніхто не проживає. Необхідно дати можливість покупцеві уявити себе господарем квартири, абстрагуватися, а не розглядати «пам’ятки» квартири.

  1. Неправильна початкова ціна

У більшості випадків, ціна – це найважливіший фактор в продажі квартири, оскільки за допомогою отриманих коштів вирішуються поставлені завдання – переїзд в інше місто, країну, зміна житлових умов, інвестування, вкладення в бізнес, придбання автомобіля, розділ спадщини і інше, перераховувати можна нескінченно. І якщо квартиру потрібно дійсно продати – ціна повинна відповідати ринку в конкретний узятий період часу. Зауважте, я не маю на увазі, що вона повинна бути низькою – НІ! Вона повинна відповідати ринку. Наприклад, при падаючому ринку, такий підхід до ситуації, як: «Я не поспішаю, нехай ціна буде Вище ринку, покупець згодом знайдеться» помилковий! Так як з часом ціна на квартиру тільки знизиться і власник не зможе отримати навіть ту «ринкову», яку міг би отримати.

  1. Неякісні фотографії або їх відсутність

Погані фотографії – не привертають увагу покупця, а частіше навіть відштовхують від того, щоб набрати номер. Тут ми повертаємося до передпродажної підготовки, оскільки як фотографувати потрібно прибрану чисту квартиру. Фотографії повинні бути відмінної якості, а якщо квартира елітного рівня – зроблені професійним обладнанням, для повної передачі рівня ремонту. Якщо покупця цікавить квартира без ремонту, отже потрібно показати йому переваги району: наявність розвиненої інфраструктури, парків, скверів тощо.

  1. Слабка рекламна кампанія

Дуже важливо, як квартира представлена на ринку. Має значення не тільки якість подачі об’єкта – фотографії, правильний текст, заклики до дії, а й кількість джерел, в яких представлена квартира. Через розвиток технологій, ми маємо безліч інструментів для продажу нерухомості. Це можуть бути різні дошки оголошень (для Полтави, крім OLX, є ще понад 100 сайтів), соціальні мережі, YouTube, фасадний банер, штендер, листівки, розсилки по друзях і багато іншого. Розуміти і достовірно знати, який саме з джерел спрямує покупця на нашу квартиру – неможливо, тому використовувати потрібно максимальну їх кількість! Створити максимальне охоплення інформаційного простору.

  1. Торг по телефону

Будь-які переговори щодо ціни неможливі в принципі, до того моменту поки покупець не подивиться квартиру своїми очима. Інакше говорити взагалі нема про що! Торгуватися потрібно тільки в тому випадку, якщо ми бачимо, що об’єкт дійсно сподобався покупцеві. А якщо таких покупців кілька (або один, але ми вміємо добре блефувати J ), потрібно дати зрозуміти їм, що квартира буде продана за найкращим пропозицією – це змусить кожного з них добре подумати – яку ціну запропонувати. І найголовніше, якщо ми не наймали професійного ріелтора представляти свої інтереси, ні в якому разі не називати стороннім посередникам нижню ціну, за яку ми готові продати квартиру. Якщо це станеться, будьте впевнені, саме на цю ціну вони і будуть приводити покупців – отримати максимум в цьому випадку нам вже не вдасться!

  1. Квартира не готова до показу

Це одна з класичних і фатальних помилок. Коли покупець приходить на перегляд і бачить розкидані речі, не заправлене ліжко, немитий посуд – розгледіти належним чином квартиру буде неможливо. Покупець буде відволікатися на цей «порядок», йому буде ніяково – такий перегляд триватиме не більше 2х хвилин. Запобігти цьому дуже просто – призначати дні переглядів в заздалегідь запланований день тижня і час, попередньо підготувавши до цього квартиру.

Якщо вдасться уникнути цих помилок – наша квартира буде на голову вище конкурентів і буде продана набагато швидше та дорожче за них!

Просто зробіть свій товар найкращим!

Друзі, що Ви думаєте з цього приводу? Залиште свій коментар.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: