Що ми зробили сьогодні

12596506_1672182423051539_1034313515_n

Порядок денний. Щоб прочитати, натисніть на зображення.

Немає багато часу описувати процесс. Багато деструктиву. Намагаємося робити все, що від нас залежить. Виокремили найважніше.

Що сьогодні було зроблено:

  1. Почали день із наради з міським головою в ході. На ній були присутні крім мене Юліан Матвійчук, Олексій Сердюков, Юрій Кропивка та міський голова Олександр Мамай. В ході наради:

– Мамай пообіцяв забезпечити харчування водіїв техніки, яка працює вночі. Харчування надає депутат міської ради Григорій Сахно. Це дозволить економити близько двох годин робочого часу та певну кількість палива. Заради справедливості тут треба зазначити що не всі бригади їздили до бази МШЕДу на околицю міста. Але теперь усі бригади будуть обідати на місці прибирання. Як показала вечірня нарада міський голова обіцянку виконав.

  1. Найголовніше. Ініцюювали наради два рази на день: о восьмій ранку та о шостій годині вечора. На цих нарадах будуть присутні заступник міського голови по ЖКГ, депутатьска комісія із благоустрою, очільники районів, начальник КП МШЕД, деякі представники структури виконкому та інші. На цих нарадах будемо звітуватися на проведену зміну та планувати наступну.
  1. Створили Call-центр. Його телефони: (050)968-23-53 або (096)432-34-26. Метою є координація між комунальними службами, активістами які допомагають у боротьбі зі снігом. Працює цілодобово. Знаходиться у кімнаті 124 міськвиконкому. Приймаємо інформацію від громадян, доносимо ії до керівництва МШЕДу.
  1. Допомагаємо активістам патрулювати місто вночі. «Полтавська Січ» під керівництвом Дмитра Лаптєва буде займатися допомогою вночі каретам швидкої допомоги та машинам, які розвозять хліб. Формування UPC-control під керівництвом Дмитра Кустурова буде допомагати водіям. Намагаємося забезпечити їх паливом, міська влада обіцяє допомогти. Інна Поперешнюк, співвласниця Нової Пошти надає 200 літрів бензину. Дякуємо!
  1. Залучили, який готов підприємця, який вивозити сніг вночі фронтальним навантажувачем із ємністю ковша 3 м.куб. та 25 кубовими самоскидами. Завтра буде укладати договори зі МШЕДом. Якщо все добре, завтра працюватиме у нічну зміну.
  1. Колеги із Самопомочі знайшли два великих роторних грейдера, на балансі військового аеродрому. Вони надіслали запит на дозвіл до Міністерства Оборони, чекаємо відповіді.
  1. Вечірня нарада пройшла конструктивно:

– очільники районів підготовили списки техніки, яку можна залучити. Завтра будемо працювати над залученням.

– внесли корективи у маршрути нічної зміни, з урахуванням звернень на Call-центр.

– ініціювали нараду із підпиємствами, які мають техніку для подальшої координації. Нарада відбудеться у післязавтра, оскільки завтра сессія.

– на завтрашній сесії будемо підіймати питання виділення коштів на посилення розчистки та залученні техніки.

– запросили на ранкову нараду очільника Поліції, будемо просити доцільність обмежувати рух вантажівок по місту, та організувати роботу із прибиранням автомобілів, які заважають руху розчищувальній техніці.

– дали доручення інспекції із благоустрою, щоб сформували список комерційних об’єктів, які не прибирають сніг біля своїх об’єктів. Будемо працювати по ньому.

– розпланували роботу на найближчий час.

На нараді були присутні депутати, Юрій Кропивка, начальник МШЕДу, очільники районів та багато інших. Загалом близько 30-ти людей.

  1. Артем Дугін пообіцяв пропрацювати позивний досвід боротьби зі снігом у інших містах: які є інші технології, додаткові засоби. Яка техніка є ефективною.

Вночі будемо контролювати роботу техніки.

Що потрібно від громадян:

– активісти, які готові допомогати.

– інформація про техніку, яку потрібно залучити.

– технічна та інформаційна допомога.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: