Від “форпосту проти індіанців” до світлого майбутнього

Доброго днА усім, ми відправляємось на інтерактивну екскурсію Полтавою. Ми побачимо перспективи розвитку та процес євроінтеграції.

Сідаємо у зручний автобус, краще зайняти місце біля вікна. Так детальніше зрозумієте інтегрований процес у нашому місті.

Уявили собі початок цієї мандрівки? Добре.

Візьмемо деякі тези з проекту «Полтава 2030» (2030 – це рік, коли можна побачити результат проекту – розвиток, інтеграцію і всі супутні розумні слова). На мінуточку, сам ментор проекту зазначив, що час для реалізації усього задуманого може тривати від 30 до 50 років. Дивимось, якщо треба на календар (для тих, хто запрацювався і часто питає «А який сьогодні день?») – тепер рахуємо.

Автобус рушає, чути голос гіда-екскурсовода (хто-зна, як правильно назвати цю людину, яка мандрує у майбутнє і вміє там проводити екскурсію).

Полтава прагне стати потужним регіональним центром, інтегрованим в національну та глобальну економіку

У 2030 році Полтава буде визнаною національною платформою збреження української культурної спадщини та розвитку сучасного мистецтва, привабливим туристичним напрямом з широким спектром пропозицій на будь-який смак: від гастрономічних забаганок до комплексного оздоровлення всієї сім’ї, від ділових зустрічей до змістовного дозвілля.

На фото нижче: хто то вже спішить на бізнес встрєчу і, мабуть, попереджає: «Альо, Васілій Петрович, уже біля офісу, щас буду». А хтось так спішив, що залишив підозрілий білий кейс прямо посеред вулиці.

Ми отримаємо модернізацію та розширення інфраструктури». Це дасть змогу будувати бізнес-центри, розширювати торгові площі і мати нормальний доступ до прилеглих територій.

На фото: отлічна еко-парковка, адже газон (якщо цей клаптик трави можна так назвати) важливий для озеленення міста.

Разом із департаментами міських рад команда національних та іноземних експертів працює над проектами довготривалого міського планування. Ведеться збір даних, аналіз потреб в різних сферах міського життя…

– Товаріщі, дані то прекрасно, але у вас тут машина в калюжі тоне

Автобус доїжджає до торгівельної площі, хоча стоп…як каже гід-екскурсовод – це укріплення проти нападу індіанців. Тепер все понятно, чому ми робимо у нашому місті укріплення. Мабуть, вже були напади… Хоча яке «мабуть», наслідки битви вже є:

Робота міських рад буде краще скоординована і здійснюватиметься на підставі довготривалих, проте гнучких планів

– Так-так, ну-ка скоординуйтеся швиденько, бо он вже індіанця видно і не допомагають рови з водою. Треба щось робить

Фух, усе нормально, автобус їде далі, індіанець розвернувся назад. Не вистачило сил обходити рови з водою. Тактіка «укріплення» сработала:

Грусний індіанець

Грусний індіанець

Автобус зупиняється. Інтерактивна екскурсія завершена.

І щоб не склалося враження простого стьобу, типу: «Хоч хтось щось робить і пропонує, а ви тільки критикувати вмієте» – я поясню.

Проекти – добре. Логічність і раціональність – ще краще. Про які диверсифікації, посилення статусу та розвиток міста нам так розумно говорять, коли немає основи – ДОРІГ! Дороги – це комунікація між усіма аспектами, які прописали розумні люди у цьому проекті. Автобус моментами сам, як той індіанець, намагався обійти рови з водою, щоб при цьому гід-екскурсовод спокійно розповідав про перспективи, інвесторів та такі важливі для міста інвестиції.

Тому поки привітання для такого інтерактиву може звучати тільки, як – Доброго днА, усім!

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Дуже гарно прослідковується той факт, що ми дійсно цього потребуємо, коли гарно написаний напищений текст йде у купі з реаліями сьогодення.

2017-11-23
Артур
Відповіcти
0

Когда-то работал в этом районе. Нырнувшая машина – это пять )))) Там дороги нет. Хоть Тевелева сделали

2017-11-23
Юра
Відповіcти
0

Є підозра, що це ще не все, треба прислухатися, може знизу стукають.

2017-11-22
Кусто
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: