Скан – це дуже дивний предмет, він начебто є, а ніби і ні

Доброго днА. Ми відправляємось цього разу на екскурсію до Управління ЖКГ Полтави.

Екскурсія забере небагато часу, бо керівництво та заступники відстуні, а інші працівники Управління без них спілкуватись не можуть.

Почнемо з того, що з добрими новинами в ЖКГ не ходять. Тому усмішку там, мабуть, можна побачити тільки, коли ви прямуєте до виходу.

Причина нашого візиту до ЖКГ – це відсутність скану в Управлінні. Про це повідомили у відсканованій відповіді на офіційний інформаційний запит.

Скан-відповідь про неможливість надати скан документів

Скан-відповідь про неможливість надати скан документів

Це експонат на якому ви можете побачити ставлення ЖКГ до інформаційних запитів та полтавців, які знають про таку можливість отримання даних.

До речі, якщо його показати в даному Управлінні, він може впливати на мову людей. Точніше частково її відбирати, залишаючи у запасі співрозмовника одне речення. Наприклад: «Я не буду нічого коментувати, я не публічна особа» або «Начальство зараз відсутнє, звертайтесь до нього пізніше» або » Там є підпис, звертайтесь до людини, яка його підписувала»:

– У вас в Управлінні є скан?

– Я не буду нічого коментувати, я не публічна особа.

– Ви розумієте, що такою відповіддю на інформаційний запит порушуєте Закон України?

– Я не буду нічого коментувати, я не публічна особа.

– Ви можете пояснити, чому надали скановану відовідь, при відсутності технічної можливості сканування?

– Я не буду нічого коментувати, я не публічна особа.

Страшне коїться з людьми від такого експонату.

Для отримання іншого експонату нам довелося звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та почекати місяць.

Відповідь Уповноваженого з прав людини

Відповідь Уповноваженого з прав людини

– Нашому регіональному координатору у Полтавській області відправили складений протокол про адміністративне правопорушення стосовно Малька К.А. та доручення на його вручення.Після отримання рішення суду ми сформуємо вимогу про відновлення Вашого права на інформацію (надання копій запитуваних документів), – йдеться у відповіді на звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

На цьому екскурсія до Упавління ЖКГ Полтави набирає інших поворотів, але про них ми дізнаємося згодом.

Завершуючи, хочеться сказати, що такі моменти дають зрозуміти: коли в державі є можливість сказати/написати про те, що твої права порушують (не тільки інформаційні) – треба казати/писати. Бо саме цей «експонат» сканувався з розрахунком чергового відфудболювання і відсутності прогнозування наслідків.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Не професійна, брехлива рівень пойнийного ЗМІ

2018-05-14
Тетяна
Відповіcти
0

Непрофесійність – це відмова надавати публічну інформацію, бо не працює скан. Брехливість – це приховування фактів і документів, які важливі для громадськості.

2018-05-29
Лілія Войцехівська
0

Останні новини:

Читайте також: