Щастя

Як відомо, щастя – це стан гармонії, а успіх – це шлях дисгармонії. І людина бажаючи досягти більшого, усвідомлено йде на зустріч стресу, йде проти щастя. Успіх – це прагнення змін, оскільки власні бажання та очікування, не співпадають з тим, що вже є. Це вибір – прожити щасливе життя, по якому вас вестиме доля, чи успішне життя власноруч прокладаючи шлях.

Щастя

Щастя

А ось головним принципом щастя – є задоволення від уже надбаного, коли життя наповнене рівновагою та балансом. Саме таким щастям наповнений датський “будизм” – Хюге. Його ще називаються мистецтвом щастя, як ходити чи говорити, так і жити за Хюге потрібно вчитися. І як ти не маєш можливості кинути фітнес-зал на півдорозі, так і цей шлях може бути досить тривалим.

Але зараз не про це, а про деякі більш прості, але дієві речі. Один відомий психолог запропонував 6 правил, який зроблять життя простіше, комфортніше, а отже щасливіше. Не має потреби вбудовувати їх у власне життя, необхідно лише усвідомлено в деякі миті свого життя щось зробити, чи, навпаки, не зробити.

Я вчинив найтяжчий із гріхів. Я не був щасливий. Хорхе Луїс Борхес

1. Займатись тільки тим, що хочеться

Кожна людина відрізняється від іншої, і саме на цьому базується наша індивідуальність та особливість. Тому й бажання та потреби у кожного свої, і вони також не мають обов’язку поміщатися в чужі рамки. Якщо ви на третьому році навчання зрозуміли, що все це не ваше, ви повинні піти звідти. Якщо понеділок для вас самий важкий день, і вже мрієте про вихідні, то ви займаєтеся не тим. Лише власний вибір та відповідальність за наслідки вибору, дадуть вам щире відчуття насолодження життям, а не його відбуванням.2Не робити того, що не хочеться

2. Цінуйте власне єство, як ніщо інше.

Багато хто забажає його похитнути, бездумно чи зумисно, але завжди тримайте у фокусі себе і свої інтереси. Має бути сформована відповідь, і не чекаючи протилежних доводів чи вмовлянь, вона не зміниться. Норми і правила, не створені, щоб їх порушувати. Просто у вас мають бути свої норми і правила, яких будете притримуватися.

3. Відразу говорити про те, що не подобається

Наш мозок для звільнення свідомості від надмірної інформації намагається все автоматизувати. Передати прийняття деяких рішень на підсвідому, вітальну частину, де все виконується на автопілоті. Саме тому можна не помічати, що деякі наші чи чужі дії несуть негатив. Знову і знову кожен із нас без навмисності, наносить неприємні “удари” по людям поряд. І якщо не перенести цю мить в свідому, ментальну площину, то ці дії будуть багаторазово повторюватися. Відразу сказати, що так вам не підходить і не подобається.

У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне. Том Хідлстон

4. Не відповідати, коли не питають

Наше життя побудоване як соціальна співучасть у всьому. Про все ми знаємо, на все маємо відповіді, і найбільш важливим для нас є поділитися своїми думками. Ми марнуємо свої зусилля, очікуючи подальше схвалення. Хоча, насправді, вони нікому не цікаві.

5. Відповідати тільки на питання

Лише сформульоване та особисто направлене на вас питання потребує відповіді. Тільки зараз ви маєте можливість відволіктися, щоб відповісти. Вас будуть слухати, і чути, а з вашою думкою рахуватися.

6. З’ясовуючи стосунки, говорити тільки за себе

Як нам не подобається як хтось вирішує щось за нас, так і ми маємо перестати брати на себе чужі рішення. Кожен несе власну ношу свого життя, і потрібно перестати вживати “ми, ви, вони”. Є лише “я”, тільки за яке і відповідаєш.

В основі щастя лежить здоровий егоїзм. Концентрація на собі і для себе. Це зовсім не погіршить вашого відношення до оточуючих, ніхто навіть не помітить, що відбуваються якісь зміни у вашому світосприйнятті. Але звільнить дуже багато часу та думок, які можна не марнуючи, використати на власну користь.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: