Макухівка: House of garbage

Макухівка – село в Україні, під Полтавою. Там знаходиться одне з наймасштабніших сміттєзвалищ України, яке уже зараз переповнене. Щодня його площа зростає та наближає екологічне лихо, і ця проблема до цього часу не вирішена. Щодня ми стаємо все ближче до екологічної катастрофи. Запобігати появі відходів, використовувати повторно, переробляти, утилізувати необхідно починати вже зараз.

На даний момент на Макухівське сміттєзвалище потрапляє близько 90-100 тисяч тонн сміття щорічно. Наразі, за різними даними, воно вже переповнене. Багато побутового сміття, будівельного. Надзвичайних шкідливих видів сміття тут немає. Але сміттєзвалище може нести пожежну небезпеку, і для цього тут постійно чергує пожежна машина.

Щодо жителів Макухівки, багато з них мають місця роботи пов’язаних зі сміттєзвалищем, воно для них виступає роботодавцем. Є станції, де збирають вторсировину та переробляють. Однак є і ті мешканці, які протягом багатьох років відчувають на собі негативний вплив Макухівського сміттєзвалища.

Дата виходу: 28 Січня, 2020

Хочу документальне відео від Tribuna.doc!