Не забувайте, чим завершується несправедливість

Як часто людина бажає повернутись назад із жахіття, яке створили власними руками. І замість того, щоб взяти відповідальність за свої ж дії, «особистості» намагаються перекласти її на інших людей. Спочатку радо обіцяють, піаряться – і в кущі.

fermerY-ykr_3

На сьогодні вже зрозуміло – фермерам та дрібним агровиробникам Полтавщини допомоги чекати немає звідки. Так званий «антирейдерський штаб» при ОДА, очікувано, взятих зобов’язань не виконує. У відповідь на статистику роботи «штабу» (якісь там 200 звернень незрозуміло про що) запитую вас, шановні панове чиновники лише про один факт: де винні по рейдерським нападам на фермерів Глобинського і Диканського районів? У вас «триває слідство»?

Ми вже не чекаємо вашої допомоги. «7 тисяч випадків лише минулого року»! Ви так просто оперуєте статистикою, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий. Навіть інструкцію розробили, як захиститись від рейдерів. Чому ж не констатуєте майже півсотні спроб захоплення землі, яку обробляють фермери Полтавщини?

І Президент України Петро Порошенко, і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні добре розуміють, наскільки важливий розвиток фермерства в Україні. Зокрема, з держбюджету наступного року планують виділити 1 мільярд гривень на підтримку малих підприємців галузі. Ми цінуємо цю підтримку, надто у тяжких для країни умовах.

Та що будемо підтримувати, коли місцеві чиновники просто знищують фермерів? Забирають землю, погрози фізичною розправою, терор – у таких умовах ми забезпечуємо село робочими місцями, платити податки, збираємо свій внесок до української житниці.

Тому сьогодні ми більше не чекаємо захисту. 10 жовтня фермери Полтавщини оголосили про створення загонів самооборони. Як це було наприкінці XIX століття проти зажерливих «імперій». І на початку XX століття – проти «червоного терору».

Далі – ми об’єднуємось у своїй боротьбі з учасниками АТО, які ще більше постраждали від земельних оборуток місцевих «князьків». Наша вимога – відставка чиновників ОДА та Держгеокадастру, які блокують вирішення земельного питання.

Бо дії таких горе-посадовців суперечать, протидіють і нівелюють зусилля, які прикладають уряд і Президент України для розвитку українського села. Відступати нам нікуди.

А «ворогам селян» хотів би просто нагадати: ви, хто прийшли до влади через життя найкращих українців, добре знаєте, чим завершується несправедливість.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: