Finita la commedia: «смотрящі» хто?

Рада регіонального розвитку у Києві завершилась скандалом. Президент України Петро Порошенко і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прокритикували роботу Держгеокадастру і його керівництва. При цьому очільник уряду відсторонив голову відомства Олега Цвяха від посади і пообіцяв його посадити. Приводом для таких радикальних «змін» став виступ голови Васильківської РДА Дніпропетровської області Сергія Літвінова. Посадовець звинуватив у керівника Дергеокадастру у кришуванні земельних схем і призначенні «смотрящих» за ними у регіонах.

682809434

Коротка передісторія, яка стала основою несказанного оптимізму серед фермерів. Та рано кричати «Нарешті обезголовили гідру!». Питань немає – карати потрібно і вище керівництво одного з найкорупційніших відомств.

Та залишаються оті «смотрящі», через які і «злетіла голова Цвяха». Це очільники обласних, районних управлінь відомства і чиновники різних рівнів, які оборудки з землею прикривають.

На Полтавщині вже давньою стало традицією у всіх земельних гріхах звинувачувати начальника обласного управління Держгеокадастру Вадима Чувпила. Але налякані селяни мовчать про чиновників вищого порядку, які прикривають усі протиправні дії.

Так нещодавно фермери Полтавщини висловили недовіру і тепер вимагають звільнити із займаної посади заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого. Ми не чекали рішень із Києва – уже давно боремося із земельною корупцією.

Та виникає запитання – невже голова Полтавської ОДА Валерій Головко не знав про «темні справи» свого заступника? Чи, можливо, прокурор області Микола Кармазін чи колишній очільник обласної поліції Олег Бех були настільки сліпими, що не бачили масштабних шахрайств і схем?

Якою б не була відповідь на ці запитання ясно одне – такі нахабні і безкарні злочини можна було здійснювати виключно через бездіяльність усієї владної системи.

Тому фермери Полтавщини сьогодні, вітаючи рішучі дії Президента і Уряду, наполягають на «чистці» у лавах керівництва ОДА і Держгеокадастру на рівні області. Ці люди ганьблять і компроментують реформи, які і без того досить неквапно відбуваються у країні.

Виставу потрібно дограти до кінця. Інакше вона буде черговою клоунадою політичного цирку.

Залишити відповідь
Коментувати

12 Коментарі

Правильно було б не збирати плітки і викручувати їх в свою користь, а краще робити щось для людей, я вважаю, що з вашим досвідом і вашими можливостями ви б зробили б багато чого корисного

2017-10-29
МММ
Відповіcти
0

Дуже вдячний кожному учаснику обговорення за коментарі. По характеру відгуків бачу – я на правильному шляху. Ще раз дякую за увагу.

2017-10-27
Василь Бурлака
Відповіcти
0

Короче, Вася, видаляте свою публікацію , бо немає у вас тут підтримки😂😂😂😂😂😂

2017-10-26
МММ
Відповіcти
0

Ви як на телебачення збираєтесь, то печатки золоті знімайте, бо якось не віриться вам, що ви такі знедолені як фермер

2017-10-26
МММ
Відповіcти
0

Та якби не Чувпило-то такі як ви,Вася,вже б роздерибанили всю Полтавську область,Вам тільки дай!!А ще розкажіть,як вам тяжко живеться-бідним фермерам,та на яких ви авто їздите ????

2017-10-26
@@@
Відповіcти
0

Краще займіться своїми справами на які у вас вистачає розуму, бо журналістика далеко не ваш коник😂😂😂😂

2017-10-26
ООО
Відповіcти
0

Шановний василь, в свої молоді роки Чувпило досягнув повагу і визнанність в своїй справі, і є багато вдячних людей яким він дійсно допоміг, а те що він не пішов на ваші махінації, завдяки яким ви обманюєте багато людей, то це показує на здоровий глузд, а ніяк не про його некомпетентність, і він не поливає брудом вас. Не заздріть, адже людина не з вулиці до вас прийшов, а здобував не одну освіту. Заздрість дуже ШКідлива!!!!!!! для здоров’я, особливо у вашому віці!!!!!!!!!

2017-10-26
ООО
Відповіcти
0

Чувпило Вадим Викторович, лучший руководитель из всех кто только был. Ломает схемы которые продвигают некоторые фермеры поэтому и неугоден. Викторович, держитесь, кто не участвует в схемах тот за вас.

2017-10-26
Александр
Відповіcти
0

“Чистку” треба починати з себе, а не “поливати брудом” інших. І не треба дурити людей.

2017-10-26
Степан
Відповіcти
0

Смішно вже читати такі бредові статті, дешево і безінформативно.
А спостерігаючи ситуацію в області стосовно земельних відносин ОДА-Держгеокадастр, то бачимо співпрацю губернатора і Чувпила, молодий та перспективний керівник вже став комусь поперек горла, тому що організував роботу відомства відповідно до закону!?
Бажаю керівництву країни добре розібратися в ситуації та не позбуватися людей, які дійсно будують правову державу!

2017-10-26
КKK
Відповіcти
0

Ви що не згаєте хто такий Василь Бурлака??? Та він тільки власні інтереси лобіює. Пооформлював землю на дружину, на себе і родичів і у кожного своє фермерське господарство і не сплачує податки, тільки дурить селян!

2017-10-26
Василь
Відповіcти
0

Нічого так заяви. Чи думали ви, що у випадку, коли не вийде назбирати докази, то це буде розглядатись як наклеп і більше ніхто в такі схеми не повірить. В ОДА також не ідіоти сидять.

2017-10-26
Тарас
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: