Для тих, кому не спиться

Війна стосується кожного. Бо немає свого чи чужого горя. Але обурює і викликає смуту «війна» на мирних територіях. Сутички людей за свої права – це не просто конфлікти. Це приводи для «ляльководів» спекулювати на болях і проблемах. А якщо тут ще і законодавчі недосконалості – маємо гниле болото для розквіту корупції.

Для тих, кому не спиться

Для тих, кому не спиться

Притихли скандали між фермерами і нашими захисниками за землю – зібрали урожай «позитиву» обидві сторони. Хтось таки отримав землю – і заспокоєний «відколовся» від своїх однодумців. А хтось ще більше озлобився на «опонентів» – немає для нього землі.

Нічого не нагадує вам ця ситуація? Відвіковічний принцип ведення «тихої» війни. «Розділяй і володарюй». Фермерів і героїв-учасників АТО просто зіштовхнули лобами у питанні розподілу землі. При чому, паралельно, і серед тих, і серед тих посіяли розкол, кинувши «кістку» одним, і не давши нічого іншим. «А винні у цьому – фермери (учасники АТО), які претендують на Ваш наділ».

І ми почали ненавидіти. Ні, не чиновників, які зіштовхують нас, немов гладіаторів на арені. А самі у запалі дійства тихенько «крутять» свої інтереси. Ми стали ненавидіти одне одного.

Мій заклик до всіх: час схаменутись. Дорогі захисники – хто, як не фермери, увесь час від початку війни на Сході України підтримували вас, ділились харчами і грошима у боротьбі з підступним ворогом? Друзі-фермери – хто, як не наші мужні сини і доньки стали гранітною стіною на війні, захищаючи наші господарства? Думайте і не шукайте ворогів серед друзів.

Тепер до тих, кому не спиться. Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», стаття 12, пункт 14.

Не знаєш, як повестися – дій по закону. І немає жодних питань.

То навіщо ж тоді розпорядження уряду 898-р, яке було так гучно розпіарене «перемогою» у питанні землі для наших захисників? Вибачте, забув – воно для органів місцевого самоврядування, з під яких вивели розпорядження землею за межами населених пунктів, і носить суто рекомендаційний характер.

«Наша справа – розпорядження. А там гризіться, як вам зручно.»

А як же РДА, управління Держземагенства та інші відомства, які прямо і «вчорну» підпорядковані уряду, при цьому маючи право розподілу землі? Тут не треба постанов – просто контроль, кримінальні справи і грати.

Але навіщо – якщо можна, навіть не криючись, торгувати землею? Постанова уряду №413 від 7 червня 2017 року – сумнозвісні аукціони на державні землі.

Тут уже просто зла не вистачає. НУ ЯК ТАК??? Держава «головою» обіцяє землю і фермерам і учасникам АТО – а руками віддає державні землі тому, » хто більше заплатить». Я просто мовчу про статтю 134 Земельного кодексу, яка гарантує надання ділянок для городництва та випасу худоби поза аукціоном.

І при цьому чиновники бідкаються – немає для бійців АТО землі.

Не брешіть!!!

Ми всі вміємо рахувати. Та і арифметика не дуже складна. За найскромнішими підрахунками у власності держави понад 10 мільйонів гектарів землі – нормальної, родючої ріллі. На сьогодні статус УБД в Україні отримали понад 300 тисяч наших мужніх захисників – слова Президента України Петра Порошенка. То що, не вистачить дати наділи нашим захисникам? Навіть по 10 гектарів – це буду усього лише 3 мільйони гектарів.

А невитребувані паї? А землі запасу?

Ще є запитання про чесність чиновників від землі?

Шановні колеги-однодумці! Наші дорогі захисники! Давайте не будемо грати на руку недобросовісним ділкам, яким лишень того і треба, щоб зіштовхнути нас лобами. За нашими спинами і нашими руками легалізовують оборудки, у догоду латифундистам і місцевим князькам. А ми у цей час гриземо одне одного за дрібні клапті землі, непомічаючи, як поряд її вивозять ешелонами. Як це було у 42-43 роках. Але то були нацисти. І тоді була війна. У якій ми також перемогли, об’єднавшись.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Просто земля- дуже цінний ресурс, вона потрібна всім

2017-11-21
Олексій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: