Півтори кінотеатри у Полтаві

Два роки тому, переїхавши до Полтави з Харкова, культурним шоком для мне стали полтавські кінотеатри. Влітку 2014-го їх у Полтаві було півтори: повноцінний Конкорд та здихля Котляревський.

Півтори кінотеатри у Полтаві

Півтори кінотеатри у Полтаві

Оцінивши тоді ціни на квитки, уперше на кіно в Полтаві я пішов до кінотеатру ім. Котляревського. На «Поводиря». Пам’ятається, звук був паскудний, акторів не чутно, холодно і сквжлячно. Пішов уперше і востаннє.

Що ж до Конкорду, то він одразу мені не сподобався своїми цінами (80 грн. за сеанс), неймовірною закостенілістю та посереднім сервісом. Ціновий діапазон протягом дня був майже незмінний. І це при тому, що ось учора в Харкові я ходив на ранкові сенси за 25 грн., вдень – за 50 грн., а ціну 80 грн. міг дозволити собі поставити лише IMAX. Але ж то блін IMAX! Краще за них у світі ніхто кіна не показує. А історії про велетенські екрани висотою з п’ятиповерхівку геть не вигадки. Як Ви певно зрозуміли, я любив ходити у кіно в Харкові. Це було легко та доступно. Тому полтавська ситуація стала культурним шоком.

Пройшли два роки відколи загнувся кінотеатр ім. Котляревського, і Конкорд став монополістом. І це все було в обласному центрі. Тоді як у Кременчуці повноцінно конкурували два кінотеатри. Аж ось, нарешті, маємо ребрендинг Конкорду до стану Wizoria, а в Екваторі з’явився Multiplex.

Спочатку ми з дружиною пішли до нової Wizoria. Замовили квитки через інтернет, роздрукували ваучери і прийшли на сеанс. Уже на касі сталося наступне:

– У нас нові правила. Кожен відвідувач тепер купує собі 3D окуляри. Їхня ціна 15 грн., – каже касирка

– Які ще 15 грн?, – уперто відмовляється вірити у почуте мій мозок

– Ну як які? За окуляри. Вони Вам довго прослужать, – не розуміє мене касирка

– Але мене ніхто про це не попереджав, – я трохи оклигую від нових «зіркових» вражень

– Такі правила. То ви будете купувати чи як?, – сердиться касирка.

У результаті ми купили собі дві пари окулярів. Для порівняння три роки тому в харківському IMAX окуляри дарували безкоштовно. Пізніше, розмовляючи з товаришем, я жалівся на Wizoria. Він мене не розумів. Казав, що це дійсно зручно та гігієнічно – мати власні окуляри. Я ж доводив, що мене поставили перед фактом і навіть не попередили. Це не правильно, не чесно і не цивілізовано. Кожен із нас залишився при своєму, а я став чекати на відкриття Multiplex, як на останню надію.

Учора цей день настав. Пішли з дружиною на ранковий сеанс о 10:10 у Multiplex. Безлюдний Екватор. Ціна квитка 45 грн. Нарешті хоч якась цінова гнучкість у Полтаві. Враження суто аналітичні:

  1. великий зал;
  2. хороший звук;
  3. якісна картинка;
  4. привітний персонал;
  5. без мила у чоловічому туалеті;
  6. ядучий запах пластмаси;
  7. щогодинні обходи наглядачів.

Осанні три пункти стали ложками дьогтю в бочці попкорну. Ядучий запах ми з дружиною вирішили списати на новизну обладнання. А от із наглядачами якось зовсім кепсько. Спочатку на вході групі школоти не дозволили заходити до залу зі своїми чіпсами. Малі засмутилися та побігли залишати пакунки у гардеробі. «Їжте тут», – пожартував я, але вони не оцінили. Потім, протягом сеансу, персонал регулярно обходив зал та вдивлявся у обличчя глядачів. Нормально з’їсти солону соломку мені не вдалося. Відчував себе злодієм. Хоча якого біса не можна проносити свій харч? Дурне правило. Загалом у Multiplex нам сподобалося.

Нещодавно у театрі Колос з’явилася нова Wizoria. Тепер у Полтаві буде три кінотеатри. Це, безперечно, краще ніж один. Може якось вплине на їхній сервіс. Бо зараз така ситуація, що хоч самому відкривай кінотеатр у Полтаві, аби почуватися там людиною.

P.S.

З дитинства батько привив мені любов до Зоряних війн, хоча вони завжди здавалися мені нудними. Тепер ні. Так було до фільму Бунтар один. Мої враження тут.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Заказуха

2017-01-10
Ааа
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: