Jungle вперше виступлять в Україні та представлять новий альбом “For Ever”

Існують десятки, якщо не сотні, проектів, груп і сольних виконавців, які постачають гігабайти опорно-рухової музики. Однак, одиниці вміють це робити красиво, вальяжно і на стилі. Дует Jungle – якраз такі хлопці і вони їдуть в Україну, щоб представити новий альбом “For Ever”. Занесіть дату в календар – 25 січня 2019 року, клуб Atlas.

JUNGLE All SKY

JUNGLE All SKY

Том МакФарланд і Джош Ллойд-Ватсон дружать з дев’яти років. Вони жили не тільки по сусідству один з одним, але і з культовим клубом Shepherd’s Bush Empire. На двох у них було багато спільного. Наприклад, музика і бажання підкорити сцену цієї старовинної концертної зали.

Перш ніж зібрати Jungle, Том і Джош пограли у багатьох групах, але особливого успіху не мали. У 2013-му вони вирішили спробувати тропічний фанк з фальцетом і назвалися Jungle. Їх помітив Річард Расселл, глава лейблу XL – дому Адель, Radiohead, Джека Уайта і King Krule. Расселл довго не думав і забрав хлопців до себе, випустивши їх дебютник вже наступного року. Створювався він в страшних умовах: комірка, до якої не потрапляло сонячне світло і свіже повітря.

Але успіх був колосальним. Півмільйона проданих копій. Ціла пачка хітів – “Time”, “The Heat”, “Platoon” і “Busy Earnin”. Національне визнання і неслабкий інтерес в США. Сплав диско, груву, співу на три голоси і впливу поп-музики двадцятого століття спрацював.

Однак, на другий альбом довелося чекати 4 роки. Хлопці зізнаються – створювати його було важко, бо тиск громадськості був великим:

— Ми не очікували такої популярності. Для нас вершиною мрій був виступ в Shepherd’s Bush, але нас понесло ще далі!

Сьогодні, 14 вересня, альбом “For Eve” побачив світ. Як стверджують Том і Джош, цей альбом про емоції:

— У нас вийшов цікавий концепт. Ми склали альбом про те, наскільки однаково хвилюючими можуть бути два процеси – закохатися в людину і розлюбити її. “For Ever” продовжує розвивати ідеї Jungle. За словами гурту, у них вийшла “пост-апокаліптична радіостанція, яка без зупинки крутить пісні про розставання”. Опис сумний, але у випадку з Jungle – це суцільні веселощі, якими група буде рада поділитися з вами вже в січні.

Організатор – Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: