Top Media Commucation
5 записи

Американець BØRNS вперше дасть концерт в Україні. Музикант презентує новий альбом “Blue Madonna”

0

Зухвалий модник, автор гучних хітів “Electric Love”, “American Money” і “10,000 Emerald Pools” BØRNS виступить в київському клубі Atlas 29 травня 2018. Музикант приїде в Україну в рамках туру з новим альбомом “Blue Madonna”.

BORNS

BORNS

Призначений на початок 2018 року реліз другого альбому “Blue Madonna” BØRNS зустрічає в статусі артиста занадто стадіонного для префіксу “інді-” і занадто незалежного для поп-мейнстріму. Мандруючий між Нью-Йорком і Лос-Анжелесом 25-річний мічіганець, який раніше виступав під власним ім’ям Гаррет Борнс, пише і виконує романтичні пісні, виступає на знакових фестивалях Lollapalooza, Coachella, Hangout, Sasquatch і Bonnaroo і з’являється на сторінках Billboard і Vogue –  загалом, робить все те, що і належить робити надновій зірці.

Дебютна платівка BØRNS “Dopamine”  являє собою небесний фальцет Гаррета в обрамленні ажурної електроніки і канонічних для сучасного саунду загравань з ретро-синтезаторами, електро-попом і нещадною реверберацією. В кінці липня 2017 року з виходом синглу “Faded Heart” став явно помітний нахил у бік глем-рок рівайвлу. Для останніх років це не така вже й рідкість – втомившись  перекроювати синтіпоп вісімдесятих, модні продюсери звернулися до хіпі-кльошів, кольорових сорочок  та хутряних курток, зрозуміло, в глянсовому HD-форматі. І тут стильний субтильний лук Гаррета в поєднанні з обертонами Марка Болана, Меркьюрі і Боуї склав ідеальний ансамбль.

– Після туру, – ділиться Гаррет Борнс, – я усвідомив якою божевільною енергією може володіти голос, сфокусований на публіці.

Оцінити достовірність цих слів і наживо почути новий матеріал столичні меломани зможуть  в клубі Atlas 29 травня.

Квитки в касах міста та на сайті  https://kiev.karabas.com/borns

Старт продаж – 26 січня о 9:00

Організатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert
29 травня, 20:00

Клуб Atlas

Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

https://www.facebook.com/bornsmusic

https://www.youtube.com/user/BORNSOfficialVEVO

22 травня 2018
21 травня 2018