Top Media Commucation
14 записи

“Аквариум” презентує в Києві новий альбом “Время N”

0

Борис Гребенщиков і музиканти гурту “Аквариум” приїдуть до  Києва з новим альбомом “Время N”. 21 та 22 червня гурт дасть два концерти в “Caribbean Club” поспіль.

Аквариум зіграє в Києві новий альбом “Время N”

Аквариум зіграє в Києві новий альбом “Время N”

“Время N” – альбом  БГ/”Аквариума” 2018 року. Платівка опублікована під ім’ям БГ. За словами Гребенщикова, вона стала продовженням його диску “Сіль” 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже написано 16 пісень. А в головній пісні “Время N” навіть присутня ненормативна лексика.

Альбом записували з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист “Fairport Convention” Річард Томпсон, симфонічний оркестр “Віртуози Києва”, учасники “King Crimson”: саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Для альбому “Время N” Гребенщиков довго шукав саундпродюсера. В результаті обрав триразового лауреата “Греммі”, британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, “Chemical Brothers” і “Daft Punk”. Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

“Аквариум” – група поза часом і кордонами. Гурт дав тисячі концертів по всьому світу, а сет-листи їхніх виступів завжди непередбачувані й неповторні. Так само буде і в “Caribbean Club” 21 і 22 червня цього року.

Аквариум зіграє “Время N” і ще десяток чи два пісень, які за годину до концерту обере сам БГ. Борис Борисович говорить: “Музика створює простори, в яких живуть наші душі”. Отже, в червні в Києві буде два особливих дні з простором для душі.

Квитки в касах столиці і на сайті https://concert.ua/ru/eventpage/akvarium

Організатор https://www.facebook.com/gasconcert

20 липня 2018