Екорік із “Еколтавою”: особистий досвід. Крок 4

Завдання четвертого тижня великого флешмобу #мій_екорік, по суті, вдалося виконати лише на третину. А все – через брак реквізиту.

Термокружка

Термокружка

Замінити платикові та паперові одноразові стаканчики на термочашки, коли купуєш собі каву або чай – ось що запропонували активісти «Еколтави» на четвертий тиждень флешмобу. У перший момент мені здалося, що це – пречудовий привід нарешті купити собі термокружку, як давно хотілося. Однак гроші усе ще не навчилися саморозмножуватися у моєму гарному і, до речі, досить природоохоронному гаманці. Адже він у мене текстильний, а не шкіряний. Тож аналіз фінансів дав зрозуміти: у цьому місяці нам з термочашкою доведеться жити одна без одної.

Тим не менше, щось треба робити. Ось в якому напрямку я вирішила рухатися:

  1. Завжди, де тільки можна, використовую один стаканчик кілька разв (наприклад, під час тренувань у фітнес-клубі, коли п’ю воду з кулера);
  2. Віддаю перевагу каві у кав’ярні – з гарної чашки, тихо, спокійно і романтично, а не тій же каві, але поспіхом, майже не відчуваючи смаку. Виняток: часу зовсім немає, а без ранкової дози кофеїну аж голова крутиться. Виявилося, що в більшості випадків це – самонавіювання.

Сподіваюся, що трохи згодом ми з термокружкою таки зустрінемося і почнемо вести спільне господарство)

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: