Я вірю в…

Мене часто питають «Артем у що ти віриш?». Відповісти на це питання дуже важко, але я спробую це зробити.

Я вірю в…

Я вірю в…

Від народження я християнин. Мати, дідусі й бабусі з народження привили мені християнські цінності. Мій батько атеїст познайомив мене з наукою. З дитинства я цікавився міфами та легендами.

У студентські роки доля звела мене з мусульманами та буддистами… Я зацікавився релігією. Не скажу, що я прочитав дуже багато, але читав… розмовляв та слухав. Я намагався дізнатися якомога більше.

Перед революцією гідності я познайомився з Антоном Цедіком (Героєм який поліг під Іловайськом) Він познайомив мене з Рідновірством. Пізніше в АЗОВі я спілкувався з людьми різних релігійних поглядів. Антон Грицай (Герой полігший під час Широкинської операції) був християнином, але вірив у Вальхаллу.

Скажу чесно коли було страшно, я читав молитви. Молитву українського націоналіста та свою молитву, кожне слово в якій обрав сам. Я направляв ці молитви вищим силам та в себе. Я вірив, що вгорі щось є… не на небі, в космосі, а може й далі. Я завжди знав, що в мені є щось більше ніж плоть, що є Божа іскра. Я вірив у місце для воїнів, для обраних куди потрапили мої побратими. І мріяв, що колись, не зараз, я потраплю туди. І не важливо що це буде Вальхалла, Вирій, Елізіум чи Рай. Головне робити все правильно, правильно мислити і казати.

Мені пощастило, я вижив. Вижив тому, що кожного дня я казав собі: «Я маю повернутися додому і продовжити свій рід». Так і вийшло,— в мене народився син. І на сьогоднішній день, пройшовши такий нелегкий шлях, я знаю у що мені вірити.

Я вірю в…

Я вірю в…

Я вірю в Україну, я вірю в майбутнє своїх дітей! Я буду робити все можливе щоб забезпечити умови для їх життя. Вони будуть жити в мирі і злагоді. Я продовжу боротьбу доки є сили в руках і кров в жилах. Ми відстоїмо нашу Україну, а наші діти збудують з неї… хотілося написати наддержаву, можливо буде і так, але головне що Україна буде і будуть діти.

Я знаю що багато з вас також вірять у це. Пропоную об’єднатися і творити майбутнє для дітей разом. Ми переможемо!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: