Ти ніколи не будеш іти один…

Я довго вирішував з чого краще почати свій блог. Я міг би розповісти про Революцію Гідності, про Війну на Сході, про феномен Волонтерського та Добровольчого рухів в Україні, про Nацію Героїв, про важливість Декомунізації чи про українофобів і зрадників у міськраді. Я вирішив написати про це трохи пізніше. «Не на часі», – як кажуть наші політичні «діячі».

DSC_0430

Краще я розповім вам одну цікаву історію:

У 2008 я поринув у світ футболу та фанатського руху. Тоді це все тільки набирало популярності: всі хотіли ходити на «фірмових шмотках», ховали «щі» (обличчя) і багато іншого… це було стильно, модно, молодіжно. Та було щось більше, щось важливіше у цьому всьому…

1

Одного разу я натрапив в інтернеті на пісню:

«You’ll Never Walk Alone» (Ти ніколи не будеш йти один).

Ця пісня – хіт, який пройшов через десятиріччя. Історія створення пісні дивовижна. Якщо вам цікаво – «погугліть» або почитайте у «Wiki».
Я хочу розповісти про силу цієї пісні.

2005 р. Фінал Ліги Чемпіонів UEFA. Один з найвеличніших матчів в історії футболу — «Ліверпуль – Мілан». Перший тайм закінчився з рахунком 0-3 на користь Мілану. Ніхто вже не вірив у перемогу. Всі розуміли, що у Ліверпуля немає шансів зрівняти рахунок… Всі, крім найвірніших… Невідомо хто почав співати гімн Ліверпуля, відомо лише те, що з кожним словом «You’ll Never Walk Alone» лунало все гучніше і гучніше. Всі фани англійського клубу об’єдналися і слова «Ти ніколи не будеш йти один» долинули до гравців у роздягальні. Я думаю, що весь Стамбул почув, як «червоні» (прізвисько фанів Ліверпуля) гнали свою команду вперед до перемоги :

«Йди крізь вітер, Йди крізь дощ…»

«Йди з надією в серці…»

«Тримай голову високо!»

«На тебе чекає золоте небо і солодкий спів жайворонка»

«Ти ніколи не будеш йти один»

У другому таймі Ліверпуль зрівняв рахунок – 3 – 3. Дали додатковий час (30 хв), який не відзначився забитими голами. Далі серія пенальті, за результатами якої Ліверпуль вп’яте стає володарем найпрестижнішого футбольного трофею! Славна Перемога!

2

Але ж хто приніс цю перемогу? Футболісти? Звісно! Фанати? Погоджуюсь! Той хто заспівав першим? Йомвірно! Пісня? «Стопудово» так!

Вам цікаво про що ця пісня? Послухайте її! Почитайте переклад. Відчуйте її силу на собі.

Цей трек сформував мене як особистість. Я зрозумів, що віра в перемогу та постійний рух вперед набагато сильніші за будь-які перешкоди. Особливо коли ти йдеш не один…

Об’єднуйтесь та рухайтесь вперед! Перемога чекає на нас!
3

P.S. Хочу подякувати «С.O.G.E.», АЗОВському руху, усім моїм Друзям та Побратимам за те, що ви поряд, Інтернет-виданню «Трибуна» за надану можливість писати Блог. І окремо вдячний Читачам за те, що дочитали до кінця 😉

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Не зупиняйся!!!
Удачі!!!

2018-05-27
Пашуба Юлія
Відповіcти
0

Удачки…ти того вартий!!!!

2018-05-27
Пашуба Юлія
Відповіcти
0

Продовжу і далі в тому ж дусі. Має вийти гарний вектор блогу.

2018-05-26
Бра2
Відповіcти
0

А тобі дякую за людяність та самовіддачу. Молодець! Продовжуй

2016-05-12
Бра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: