Ми готові до бою

«… поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров’ю Волю окропіте!», – заповідав нам Великий Кобзар. Вкотре українців змусили стати на шлях боротьби, взяти до рук зброю.

Сьогодні я розповім про Війну. Але не про ту, яка йде на Сході, про неї написано вже дуже багато. Бойові дії відбуваються і в Полтаві. У нас немає вуличних перестрілок, не працює артилерія , танки гусеницями не руйнують асфальт, проте війна йде повним ходом.

Місяць тому з могил бійців, які полягли у боях на Сході, вже вдруге було зірвано прапори, була спроба підірвати пам’ятник Мазепі. Пізніше невідомі демонтували прапори і банер з Монументу Слави в центрі. Розфарбування пам’ятників і меморіалів вже стало майже систематичним. Про зруйновані меморіальні дошки навіть писати боляче. Все це ніщо інше, як наступ антиукраїнських сил в нашій рідній Полтаві.

mfGPh-R7bd4

У 2014 році Патріотичні Сили спільними зусиллями відбили атаку. Після Революції Гідності антиукраїнські сили (Червоний Сектор, Антимайдан, Український грім та ін..) розпочали свою діяльність на території нашої області. Патріоти України дали рішучу відсіч.

Когось виховували «профілактичними бесідами», хтось потрапив до рук СБУ, найбільш буйних виховували стусанами, ляпасами та ін.. Одні втекли, інші «змінили погляди», організації були ліквідовані , або розпущені… Ми думали, що на цьому все і з чистою совістю пішли захищати Україну на Сході. Як сильно ми помилялися…

Повернувшись до рідного міста, я побачив, що Антиукраїнські сили тепер не в соцмережах, вони не збирають мітинги, вони сидять в кабінетах . Звідти вони віддають накази. Вони збирають армію для майбутньої бійні.

Зараз їх армія маленька, але дієва. Їхні провокації в російських ЗМІ висвітлять під потрібним кутом, а потім по напрацьованій схемі (як було з Донецьком, Луганськом і Кримом) : Мітинги – Захоплення – «Путін ввіді войска» – Полтавська Народна Республіка.

1423415963_pvv

Ось тільки в їхній схемі вони забули про декілька нюансів . Патріоти ніколи не залишали Полтаву. Тут завжди були люди, які слідкували за кожним їх кроком. Багато Патріотів повернулися зі Сходу. Ми отримали досвід, ми загартовані Війною, ми готові до Бою. Ви, як завжди, не кажете «Йду на Ви!». Але ми приймаємо ваш мовчазний виклик. Ми вас Переможемо! І цього разу вже остаточно.

Eo84WiiswxQ

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Більше ніж надихає! Надає сили, наснаги, впевненості, рішучості! Ми з тобою, Артем, будемо давати відсіч, а з часом і вся Полтава!!!!

2016-06-08
Валерия
Відповіcти
0

Ми підтримаємо! +20

2016-06-08
Декс
Відповіcти
0

Завзяття цього хлопця надихає

2016-06-07
Harvard
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: