Боротьба триває!

Після важкого та насичених літа і осені 2016го я вирішив трохи перепочити. Взимку я заліг у барліг як ведмідь і проспав аж до весни. Громадська та політична діяльність дуже виснажує, особливо коли в тебе з 2013 року жодної відпустки не було. Прокинувся я від двох СМС і одного дзвінка. «Артем підтягуйся ввечері в центр, будемо Арку звільняти». Приїхавши на місце я зрозумів, що нарешті наше Полтавське болото перетвориться у щось інше… Як казали на Революції Гідності «Я крапля в Океані…»

арка1

Я не буду описувати все те, що відбувалося на Арці. Напишу лише, що туди зійшовся майже весь актив міста. Ми дали достойний бій Кременчуцьким покидькам озброєних ножами і травматами.

Арка змінила Полтаву, як колись Майдан змінив Україну. Зміни не на посадах чи у гаманцях, а в головах і душах. Ми змінились ментально. Арка по вул. Соборності 27 стала для Полтавців Триумфальною. Хочеться особисто згадати деяких учасників:

Дитро Юденко та Олекса Коба які отримали поранення від тітуханів, але все одно продовжували боротися за громаду.

Женю Ситько який затримав одного з нападників.

Юліана Матвійчука, за впевнене керівництво і активну особисту участь.

Хлопець в балаклаві ім’я якого знають всі, але мовчать, який розпочав активні дії.

Активісти Соколу та Національного Корпусу, що билися як леви.

Хулігани та Ультрас, які в потрібний момент стрибнули на тітушок.

Журналістів, що були у самому пеклі.

Жінку, яка била тітушок палкою.

Невідомого стрілка.

Всіх тих, хто був присутній і діяв.

арка

Всі ці люди готові були покласти своє здоров’я та навіть життя на вівтар свободи, та права бути почутими. Ми билися не за Арку, ми билися за Людей! Ми продовжуємо боротися далі (Котлярик, Кадетський, Краєзнавчий музей та ін.).

Ми Полтавці! Ми найсильніші! Діємо – Пермагаємо!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: