Тиждень №14: об’їзд, опалення, прийом  

Працюємо за принципом «готуй сани влітку»

Під час щотижневого об’їзду акцентували увагу на низці проблем. По-перше, це небезпечні для мешканців провалля, які утворилися на комунікаційних мережах. Особливо помітні вони на вулицях Чорновола та Героїв-Чорнобильців. Впевнений, що підприємства обласного підпорядкування дотримаються наших попередніх домовленостей і швидко на цю проблему відреагують. По-друге, багато ділянок, де необхідно викосити траву (наприклад, на Сінній, Кондратенка та інших). По-третє, негабарит на контейнерних майданчиках. Вкотре переконався, що бачити подібні проблеми на власні очі – корисна практика для керівників комунальних підприємств. Швидкість вирішення потім реально зростає.

Розглядали питання щодо проблем з опаленням будинків. Зокрема, семи будинків на Сортувальній (колишнє відомче житло). Зараз вивчаємо можливість будівництва котельні, яка візьме їх на себе. На Деповській, 2 і 4 – та ж проблема. До опалювального сезону за бюджетні кошти плануємо провести реконструкцію мереж, що дозволить мешканцям встановити індивідуальне опалення. Продовжуємо допомагати мешканцям 17 багатоповерхівок 109 мікрорайону, які опинилися в схожій ситуації після зупинки котельні турбомеханічного заводу. Нині створили робочу групу, яка поїде до НАК «Нафтогаз України» і домовлятиметься про погашення заборгованості.

Провів особистий прийом, розглянув звернення 30 заявників. Основна тема – ремонт покрівель. Обсяги робіт величезні, виконаємо поступово, мірою можливостей.

Працюємо далі.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Гарний принцип – так тримати!

2019-06-07
Галина
Відповіcти
0

Як ото люди так кидають дивани,дошки і все. Воно ж там довго валятиметься. А видон не очень(

2019-06-07
Валя
Відповіcти
0

Класно,що в літку вже думаєте про опалювальний сезон. Сподіваємося,що і в дію все піде.

2019-06-07
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: