Тиждень №13: об’їзд, розкопки, барельєф

Олексій Чепурко
19 днів. тому
2

Вирішуємо проблеми сезонні та постійні

Цього тижня під час традиційного об’їзду міста особливу увагу надав підготовці полтавських пляжів до купального сезону. Нагадаю, що він офіційно починається вже 3 червня. Тому суб’єктам господарювання потрібно негайно навести порядок на закріплених за ними територіях. За цим суворо стежитиме інспекція по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста (керівник Антон Тонконог). Маємо створити всі умови для комфортного та безпечного відпочинку містян.

Актуальна зараз і проблема покосу трави. Комунальні служби приводять до належного стану центральні вулиці, «червоні лінії», парки, сквери. Проводять роботи і в віддалених мікрорайонах міста. Щоб охопити все, збільшили кількість косарів.

Наводимо порядок з розкопками, які здійснюють на території міста обласні підприємства «Полтававодоканал», «Полтаватеплоенерго», «Полтаваобленерго». Дотепер вони постійно руйнували дорожнє покриття, а канави потім закидали як доведеться. Інспекція по контролю за благоустроєм почала відстежувати порушення й надавати відповідні приписи, незважаючи на їх підпорядкування. Особисто зустрівся з представниками цих підприємств, домовилися, що кожної п’ятниці вони обов’язково подаватимуть інформацію про ліквідацію наслідків своєї роботи.

Наостанок особливо приємна новина. Силами комунальних служб на пам’ятнику Котляревського нарешті відновлено колись викрадений барельєф. Тепер його не соромно показувати ні полтавцям, ні гостям міста.

Працюємо далі.

Олексій Чепурко
19 днів. тому
2
Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Я й не знала про викрадений барельєф. Ну доьре,що відновили. Давно з Полави треба зробить туристичне місто,щоб були гіди і водили екскурсії, в нас же є ,що показати і відьмами можна полякати.Це ж круто!

19 днів. тому
Оксана
Відповіcти
0

Сьогодні така жара,що хочеться на пляж. А де в нас такий красівий пляж?

19 днів. тому
Ганна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: