Тиждень №7: дендрологічна розчистка, автомобіль-мийка, безперешкодний простір

Олексій Чепурко
21:04 | 05 квітня 2019
0

Продовжуючи чистити Полтаву, не забуваємо про інновації.

На традиційному щотижневому об’їзді перевірив роботу КП «Декоративні культури» щодо дендрологічної розчистки території Соборного майдану. Наступне їхнє завдання – вирубати поросль, спиляти сухі дерева та розчистити вулицю Європейську.

Продовжую ряд зустрічей стосовно запровадження «Картки полтавця». Розглядаємо практики інших міст, таких як Львів, Тернопіль, Вінниця, Луцьк, Дніпро. Хочу відшукати оптимальний варіант саме для Полтави. Процес непростий і досить тривалий, але впевнений, що послідовно доведемо його до логічного завершення.

Представив членам профільної депутатської комісії подання на придбання автомобіля для мийки та дезінфекції сміттєвих контейнерів. Полтава стане першим містом України, яке матиме власний автомобіль з такими функціями. Це дозволить КАТП-1628 якісно та прямо на місці мити контейнери, які до цього, в найкращому випадку, милися раз на рік. Думаю, що влітку це буде особливо актуальним.

На комітеті доступності розглянули низку звернень від людей з інвалідністю. Велика кількість підприємців нехтують будівельними нормами та не враховують можливість безпечного пересування таких людей. На звернення молодої пари щодо встановлення пандусу по вулиці Зигіна, 4 дав завдання спеціалістам ЖЕО №2 виїхати на місце та вжити необхідних заходів. Полтава має стати безперешкодним простором для всіх.

Працюємо далі.

Олексій Чепурко
21:04 | 05 квітня 2019
0
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: