Тиждень №5: об’їзд, картка полтавця, форум сталої мобільності

Комунальні та соціальні проблеми завжди нерозривно повязані.

Під час щотижневого об’їзду міста виявили ряд місць, де контейнерні майданчики завалені негабаритним сміттям: на вулицях Зелений острів, Київське Шосе та інших. Сміття вже вивезли, прилеглі до майданчиків території прибрали. Оглянули зону відпочинку «Зелений острів». На територію пляжу люди заїжджають на авто, деякі – з метою помити свій транспортний засіб. А після цього залишають купу сміття та бруд. Полтава має бути чистою – це наше завдання. Тому прийняли рішення в’їзд на пляж обмежити.

Взяв участь у форумі ОСББ. Маємо спільно розробити Програму розвитку житлово-комунального господарства та прописати в ній механізм співпраці між міською владою та об’єднаннями співвласників багатоповерхових будинків. Переконаний, що його ефективність не повинна залежати від змін посадовців у кріслах, і цей важливий момент треба передбачити. Таким чином ми розпочинаємо нелегкий, але дуже потрібний процес вирішення наболілих для ОСББ питань.

Провів попередню нараду щодо впровадження нової-старої ідеї «Картка полтавця», однією зі складових якої є відомий вам електронний квиток. Це багатофункціональний інструмент, за допомогою якого пільгові категорії населення зможуть не просто безоплатно їздити в громадському транспорті, а й отримувати, наприклад, знижки в аптеках тощо. Разом з Тетяною Юрченко готуємо відповідний проект рішення на сесію.

Тригодинний особистий прийом був досить напруженим. Розглянув 20 звернень від мешканців міста (питання ремонту житлового фонду, освітлення, зменшення плати за житлово-комунальні послуги, асфальтування провулків). Те, що пішло в роботу — беру під особистий контроль.

Мав честь відкрити форум сталої мобільності. Обговорили оптимальні шляхи організації комфортного, безпечного та безбар’єрного пересування Полтавою людей з інвалідністю, в тому числі, коригування руху громадського транспорту. Відповідну програму плануємо затвердити на сесії.

Працюємо далі.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Блоги треба вести всім уродовцям,щоб не говорили про хїх бездіяльність. Ось відкрив і все зрозуміло.

2019-03-25
Валера
Відповіcти
0

Добре,що Ви контролюєте те,за шо дали обіцянку. Бо населення вже таке перегодоване обіцяним,прол яке всчі забули одразу,після зачинення дверей.

2019-03-25
Марія
Відповіcти
0

Картка полтавця не завадила б населенню, дала б можливість відчути більшу значимість.Потрібність.

2019-03-25
Олена
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: