Тиждень №4: благоустрій, аварійні дерева, свято

Комунальні служби нарощують обсяги весняних робіт.

Цього разу вже традиційний об’їзд міста перетворився на повномасштабну ревізію. Побували на Алмазному, Садах, Браїлках, Інституті зв’язку, Подолі, Центрі, в районі Південного вокзалу та Данила Апостола (колишня Боженка). Поки що стан Полтави незадовільний, але завдяки щоденній роботі комунальних служб поступово змінюється на краще.

Є проблеми на закріплених за підприємцями територіях: автостоянці в провулку Братів Зерових, у провулку Заячому, біля магазину «Боженківський», ринку «Мотель», на перехресті Миру-Сакко, на вулицях Ковпака та Європейській біля АЗС «Автотранс». Наведення порядку власниками вже контролює інспекція по контролю за благоустроєм.

Почали знесення аварійних дерев на перехресті вулиці Зіньківської-провулку Заячого, на вулицях Європейській, 144, Петра Ротача, 24, на початку вулиці Серьогіна, схилі по вул. Небесної Сотні. Прибрали сміття на найзахаращеніших територіях, прилеглих до контейнерних майданчиків по вулиці Сакко, 16, 36, 61 та провулку Заячому, 10б.

У неділю святкуємо професійне свято — День працівників житлово-комунального господарства. З цієї нагоди привітав колег у палаці дозвілля «Листопад», подякувавши за нелегку буденну роботу.

Про що говорив на урочистому зібранні? Про часто справедливі до нас претензії, про проблеми, які переборюємо, змінюючи ЖКГ. Про те, що вже вдалося реалізувати і те, що обов’язково повинні втілити в життя. Для перетворень нам потрібна взаємна підтримка і націленість на конкретний результат.

Працюємо далі, з відчуттям свята, але в режимі буднів.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

А за який час Ви об’їжджаєте місто, коли з такми рейдами?

2019-03-18
Тута
Відповіcти
0

Та деякі деврева пообпилювали так,шо і тіні влітку не буде .

2019-03-18
Ольга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: