Тиждень №3: об’їзд, транспорт, прийом

Передсвяткові дні видалися напруженими.

У вівторок провів традиційний об’їзд міста разом з керівниками комунальних служб. Багато питань щодо прибирання сміття. Продовжуємо наводити лад, цього разу на вул. Харківське Шосе, Станіславського, Монастирській, Пушкіна, бульварі Щепотьєва. До речі, щодо останнього, там є чималий парк, де відпочивають мешканці Огнівки. Але він зовсім не має освітлення. Тому дав доручення директорові «Міськсвітла» Роману Кикотю вирішити питання.

Розглянули ще одну пропозицію щодо закупівлі автобусів. На цей раз – японської марки ISUZU. Детально вивчаємо всі технічні характеристики, орієнтуємось на якість і комфорт для пасажирів.

Знову зустрівся з мешканцями Вороніна, які скаржилися на сварки між водями та пасажирами й недотримання графіків руху автобусів. Зійшлися на тому, що перевізник встановить відеореєстратор, за допомогою якого можна буде фіксувати поведінку водія і пасажирів. Сподіваюсь, що тепер проблему вичерпано.

На особистому прийомі розглянув 23 заяви. Багато питань ремонту житлового фонду: перекриття дахів, ремонт ліфту по вул. Станіславського, 4а, спилу дерев по вул. Симона Петлюри, 47/15, асфальтування вулиці Вакуленцівської. Частину проблем розглянемо докладніше на місцях під час наступного об’їзду міста.

Користуючись нагодою, вітаю жінок із святом. Хай вас завжди розуміють, а розуміючи – підтримують!

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

На тому вороніна вєчні проблеми з водіями,якшо розберетесь ,буде ОК.

2019-03-08
Кіт
Відповіcти
0

Ждемо новеньких автобусів, хочеться їздить з комфортом, але діло йде до літа,шоб там булим форточки,а нге так як у деяких маршрутках – одна маленка і всі задихаються.

2019-03-08
Зара
Відповіcти
0

Все чітко,ясно й зрозуміло. Аби всі так звітували.

2019-03-08
Віктор
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: