Тиждень №2: прибирання, мережі, надзвичайні ситуації

Зима закінчилася, проблем додалося: вибоїни й тріщини на асфальті, розвіяне вітром сміття, аварійні дерева.

Під час традиційного об’їзду вивчили стан міста після зими. За результатами дав доручення комунальним службам. Наразі вже прибрали сміття на Миру, Панянки, Небесної Сотні, площі Слави, вивезли рештки снігу з території навколо центрального ринку.

Запустили процедуру, яка допоможе вирішити проблему з безгосподарними мережами в підвалах понад 30 будинків. Маю на увазі ті, що раніше належали заводам і фабрикам. Зараз цих підприємств уже немає, але труби ще так-сяк функціонують. Однак, якщо станеться аварія, за її наслідки ніхто не відповідатиме, а страждатимуть мешканці. Щоб цього уникнути, вже зараз розпочали процес: співпрацюємо з «Полтававодоканалом», «Полтавагазом», «Полтаватеплоенерго».

У рамках перевірки Полтави Державною службою надзвичайних ситуацій України разом з колегами взяв участь у «ліквідації» умовної аварії – «вибуху котла в котельній на Ціолковського, 36». Спрацювали, хай і в навчальній ситуації, оперативно. Робимо все, щоб реакція комунальних служб була миттєвою та ефективною і в справжніх випробуваннях. Це стосується, насамперед, проблеми можливих підтоплень під час весняного паводку.

Обкладинка: Тетяна Домненко

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Добре що згадали про безгосподарні мережі, що аж в підвалах 30 будинків. І розумієте всю відповідальність. Про цю ,можливу, проблему можуть знати тільки компетентні люди.

2019-03-04
Ніка
Відповіcти
0

Асфальт зійшов разом з снігом-як кожного року))) Але ж це можна виправить.

2019-03-04
Ден
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: