Тиждень №1: сесія, автобуси, особистий прийом

Буду писати наприкінці кожного тижня стислі звіти про свою роботу, щоб ви мали уявлення про все, що відбувається в ЖКГ Полтави.

Напружений робочий тиждень: сесія, особистий прийом, численні робочі зустрічі. Якщо виділити провідну тему, це буде комунальний транспорт. Працюю над збільшенням його кількості, щоб поступово задовольнити всі потреби полтавців.

По-перше, на сесію міської ради ініціював внесення змін до програми розвитку ЖКГ. Спасибі, депутати підтримали принципово важливі позиції. На ремонт доріг додатково виділили 10 мільйонів гривень, на придбання нових автобусів – 25 мільйонів.

По-друге, визначаємося з постачальником автобусів, детально вивчаємо всі пропозиції. Якщо конкретно, то разом з колегами протестував роботу білоруських автобусів МАЗ від виробника.

Що маємо? Автобус середнього класу, розрахований на 64 пасажири, в тому числі 25 сидячих місць. Низька підлога, отже зручний для людей з інвалідністю. Подивимося, що запропонують інші та порівняємо разом з фахівцями «Полтаваелектроавтотрансу».

По-третє, провів засідання конкурсного комітету по визначенню підприємства, яке буде контролювати перевізників, графік їхнього руху. Перемогла наша комунальна диспетчерська служба. Домовились з її директором працювати сумлінно.

На особистому прийомі розглянув 27 звернень від полтавців. Більшість питань – традиційно ремонт покрівель, підвалів, асфальтування дворів. Відкрито говорю людям про складнощі, хтось сприймає з розумінням, хтось ні. Але виконання всіх звернень контролюю особисто.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Нашим людям усе не так. Тому всім не вгодите,а ,отже, треба робить просто правильно.

2019-02-23
Тома
Відповіcти
0

Коли зустрічаєш на дорозі такі великі автобуси, вже аж дивно. Відвикли. Але ж більше людей їзде і менше товчуться.

2019-02-23
Рая
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: