Зрежисований окремими політсилами шантаж перевізників не пройде!

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Після трьох годин «муриження» депутатів, спробували пропхнути питання про підвищення цін на проїзд.

Я вкотре хочу наголосити, що люди не мусять і не будуть платити втридорога за послуги, які надаються неякісно. Гробовзки на колесах, машини смерті, які їздять без графіка, коли їм заманеться, водії та перевізники, які звеличили себе до рівня богів і встановлюють власні закони, хамлять пасажирам і в гріш не ставлять полтавців, не коштують навіть тих 4 гривень, які є нині.

Моя приницпова позиція — покажіть обрахунки, обґрунтування своїх вимог. Пасажиропотік, співвідношення видатків і прибутків, наведіть лад у підприємствах: покращіть сервіс, дотримуйтесь графіків і маршрутів — зробіть рівень послуг, за який полтавці будуть готові платити, і тоді можна буде про щось говорити.

Наразі ж замість цього бачимо добре зрежисовану окремими полтавськими політиками постановку.

Шантаж не пройде!

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Цілком погоджуюсь з п. Шамотою. По роботі часто буваю в м. Києві де пересуваюсь,теж маршрутним таксі, де сплачую 6 грн, але там мій маршрут становить 25 КМ! У Полтаві найдовший маршрут, для маршрутного таксі по місту, становить до 13 км.

2019-05-11
Володимир
Відповіcти
0

Треба запустить комунальний якісний транспорт і обійдемося без часників.Будемо їздить з комфортом не дихаючи один одному в ухо.

2019-05-10
Жанна
Відповіcти
0

Сколько времени люди должны провести на остановках и сколько нервов потерять, чтобы вы успокоились со своим популизмом?

2019-05-10
Полтавчанин
Відповіcти
0

А де це ви так страдаєте?

2019-05-10
Анна
0

Извините но если вы не понимаете того что топливо подорожало а маршрутка меньше есть не стала то к какому врачу вам надо попасть? Взрослый человек а такое городит. Как повышать качество проезда не имея на это денег? Водителям голодать?

2019-05-10
Олег
Відповіcти
0

Купуємо десяток великих автобусів і той самий бензин, один водій, везе як 4 маршрутки разом і всі довольні. В чому проблема? Мала зарплата – міняй роботу! Ми теж не десятки тисяч отрмуємо,щоб переплачувать за хамство.

2019-05-10
Віра Петрівна
0

Підпишусь під кожним словом у першому абзаці!Нема поваги до пасажтрів, хіба в одиниць.

2019-05-10
Валя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: