Сьогодні провели перше засідання новосформованого виконкому.

Попри страшилки колишніх мерів, все працює — і виконком і заступники. Окремо хочу зупинитись на деяких сьогоднішніх рішеннях.

Перше це ремонти в школах. В цьому році ми виділили 120 млн гривень на ремонти та закупівлю обладнання в закладах освіти. На останній сесії ще 5.5 млн на асфальтування подвір’я 5 закладів. Перед цим: дах — 27 школа; опалення, ремонти харчоблоків та пралень — 6 школа;, заміна вікон, утеплення фасадів — 35 садочок, 29 школа. Не все, що хотілось і потрібно, але не мало. Роботи йдуть по складених графіках. З деякими підрядниками проводимо виховну роботу задля їх прискорення. План закінчити до 1 вересня.

Друге — це кошти на премії спортсменам-переможцям чемпіонатів Європи і, головне, їхнім тренерам. Дуже радий, що моя ініціатива преміювати за результати не тільки спортсменів, а і людей, які стоять за їхніми досягненнями, дворічної давнини прижилась і вже стала нормою.

Трете — це питання дітей-сиріт і забезпечення їх житлом. Три роки поспіль держава виділяє кошти на купівлю квартир для них. Два попередні роки ці кошти проходили повз Полтаву. Не було політичної волі для їхнього залучення. Цього року ми зробили все необхідне, аби Полтава брала участь у розподілі 23,5 млн для полтавських дітей.

Ну і останнє, те що зараз активно обговорюється, це проведення напівмарафону 1 вересня. Особисто я підтримую такий захід. Чи викличе перекриття руху певні незручності? — так викличе. Чи залучить цей захід до Полтави туристів, які будуть їсти-пити-жити та відпочивати у Полтаві — залучить. Тому робимо все необхідне, щоб поінформувати мешканців, аби 31 серпня та 1 вересня вони знали про незручності у пересуванні громадським транспортом та планували рух містом заздалегідь. Окремо хочу всіх заспокоїти — перші дзвоники будуть в понеділок, другого вересня, тому не треба рвати волосся на голові і кричати, що ми паралізуємо місто в день знань. Особисто я вже зареєструвався на участь у заході. І вас також запрошую.

Все буде Полтава!)

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: