Перевізники шантажують і тероризують полтавців

Олександр Шамота
7 днів. тому
5

У понеділок, 13 травня, разом з представниками перевізників узяв участь у програмі «Тема дня» на телеканалі «UA:Полтава».

Хочу вибачитися перед полтавцями за дії перевізників, які, окрім, як шантажем і тероризмом, не можна назвати. Вони взяли в заручники усе місто і вимагають підвищення вартості проїзду. Впевнений, що ми всі разом доведемо цим шантажерам, які хочуть викрутити руки усьому місту, що цього робити не потрібно і за це доведеться нести відповідальність.

Позавчора я запросив перевізників до публічної дискусії щодо вартості проїзду. Якби вчора вони прийшли і довели громадськості і міській владі, що ті розрахунки, які вони подали до міської ради, реальні і обґрунтовані, то, впевнений, громада з розумінням би поставилася до цього.

Замість цього, вони ухилилися від розмови, продовжили шантаж та ігнорування перевезень, наплювавши на громадськість, яка прийшла до зали міськради для відкритої і щирої дискусії.

Цей шантаж не пройде. Більшість перевізників подали заявки про розірвання договорів. Я розмовляв з керівництвом інших міст і деяких перевізників, яких влаштовує цей тариф, який є сьогодні – вони готові возити пасажирів на маршрутах міста. Єдина проблема, що у їх бік звучать погрози, включно з фізичною розправою і знищенням майна і транспортних засобів, тому поки що вагаються приступити до роботи.

Відео: «Тема дня» UA:Полтава

Олександр Шамота
7 днів. тому
5
Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

У всіх одна тема,люди стали більше спілкуватися,одна проблема на всіх,а це об’єднує маси.

6 днів. тому
Тетяна
Відповіcти
0

Це скоріше вже “Тема тижня” Коротко о наболєлом.

6 днів. тому
Сіма
Відповіcти
0

Жалко віддалених районів,а в центрі все ок,доступно.

6 днів. тому
Міра
Відповіcти
0

Не прийшли перевізники ,бо нема з чим,нічим крить. От і бояться, ми успішно обходимося без них.

6 днів. тому
Юлія
Відповіcти
0

Міськраді негайно закупити за державні та спонсорські кошти автобуси для мкр. де немає маршрутів тролейбусів, населенню та владі міста НЕ ЗВАЖАТИ НА ПРОВОКАЦІЇ НЕДОЛУГИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!!!

6 днів. тому
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: