Обираємо назву для інформаційного вело-проекту (голосування)

Щодня сотні полтавських велосипедистів різного віку наражають на небезпеку життя: свої та інших учасників дорожнього руху. Причина цьому банальна і проста – незнання та/або невиконання елементарних правил дорожнього руху. Особливо це стосується перетину дороги на перехрестях та пішохіних переходах. Задля запобігання трагедіям учора ми разом із ІВ «Трибуна» та активістом Генадієм Фетісовим домовилися про запуск проекту, покликаного зробити  пересування велосипедом по місту безпечним. 

Суть проекту в тому, щоб на прикладі конкретних полтавських перехресть детально розбирати порядок і правила безпечного перетину і руху таких потенційно небезпечних ділянок дороги. Подібні превентивні заходи мають виховати у полтавців відповідальність, передусім за своє життя та життя і здоров’я партнерів по дорозі.

Але! У нашого проекту була одна проблема — не було назви.

Я дякую всім, хто відгукнувся на мій заклик у фейсбуці та запропонував свої варіанти. Ми обрали три, на нашу думку, найбільш вдалі. Тепер потрібно визначитися з остаточним варіантом. Тож, просимо вас взяти участь у голосуванні та обрати кінцевий варіант назви проекту, перший випуск якого ми будемо знімати вже найближчої суботи!

Проголосувати можна на моєму телеграм-каналі. Переходьте за посиланням, обирайте свій варіант і, звісно, підписуйтесь, аби дізнаватись новини про життя міста якнайшвидше і більше.

Голосування триватиме два дні. Долучайтесь!

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А те,що нема велодоріжок це не важливіша проблема, порівняно з назвою?

2019-05-07
Віола
Відповіcти
1

А якшо мене не має на телеграм? Хоч би назви озвучили(

2019-05-07
Танюшка
Відповіcти
0

давно пора велосипедистам понять, что они такие-же участники дорожного движения, как и автомобили! носятся по тротуарам, как угорелые, особенно по остановкам

2019-05-07
Светлана Петровна
Відповіcти
0

воно то так, але… де відведені для велосипедистів доріжки або полоси руху на дорогах? чи достатньо в місті паркувальних майданчиків для велосипедів?

2019-05-07
Олександр
0

Останні новини:

Читайте також: