Нові зами – важливі рішення. Міськрада показала нову якість роботи

Відбулася чергова сесія Полтавської міської ради. Уже з новим складом коаліції. Відтак, було проголосовано й кадрові питання – на посадах заступників міського голови ухвалені нові професійні кадри замість нещодавно звільнених людей з команди Матковського. Хто ці люди і які рішення приймала нова коаліція для міста – нижче в матеріалі.

Три нових заступники міського голови, оновлений виконком і перерозподіл сил у міськраді – такою була 26-та позачергова сесія Полтавської міської ради. Передусім вона обізначилася новим складом коаліції, з якої за непопулярні рішення та саботаж роботи виконкому і міськради вигнали представників команди Матковського. Натомість лави коаліціантів поповнили люди з ВО «Батьківщина». Разом, говорять, готові форсувати зміни в Полтаві, адже більшість сфер життя міста давно потребують серйозного втручання

Сергій Рекотов, Ігор Федій, Світлана Нестуля (фото сайту «Полтавщина»)

Нові заступники міського голови – професіонали своєї справи, переконані, що спільними зусиллями можуть змінити ситуацію в місті та й саму Полтаву в якісно кращий бік. Так, посаду першого заммера віддали представнику Батьківщини Ігореві Федію. Підприємець з великим досвідом роботи і з фаховою  інженерною освітою в містобудуванні – перспективний управлінець, який ще може проявити себе на новій посаді як успішний менеджер в місті та виконкомі.

Керувати справами виконкому буде юрист з багаторічним практичним досвідом Сергій Рекотов від соціал-демократів. Враховуючи той факт, що не один рік працював у прокуратурі та очолював громадську приймальню партії – чітко знає як працювати з людьми та їхніми зверненнями, розбирається в діловодстві та документообігу – на нього покладають великі надії в оптимізації роботи виконкому і ради в цілому.

Заступником з гуманітарних питань депутати призначили свою колегу від Рідного міста – Світлану Нестулю. Все життя пропрацювавши в освіті з простого вчителя стала заступником директора школи, згодом захистила кандидатську і зараз працює викладачкою, доцентом кафедри управління персоналом і економіки праці в ПУЕТ. Викладала також і в мед академії, тож добре розуміється на проблематиці освіти та охорони здоров’я в місті, знає «больові» точки і, переконує, має план усунення якщо не всіх, то бодай більшості недоліків у цих галузях у місті.

Світлана Нестуля (фото сайту «Полтавщина»)

З цього переліку нових заступників можна зробити висновок, що демократичні сили в міській раді отримали значне посилення своїх позицій і матимуть більше шансів для реалізації тих ідей і плану розвитку міста, які пропагували від початку.

Перетягування канату, яке в міськраді постійно намагалися влаштувати окремі депутати і політсили, щоб реалізувати тільки власні амбіції – шлях дестабілізації роботи і життя міста. Ми завжди намагалися втримати терези десь у стані рівноваги, щоб не допустити паралізації міста. Зараз ми посилені такими самими як і ми всі в демократичній коаліції — оптимістами нашого міста. Бо не портфелі і посади наша мета – а цілком реальні, осяжні для полтавців зміни, які можна побачити, помацати, відчути на собі. І чим більше в нас у міськраді і виконкомі буде можливостей і підтримки таких змін, тим швидше нам вдасться їх провести.

фото сайту «Полтавщина»

Депутати також обрали й новий склад виконкому, який уже за кілька днів має зібратися і розпочати роботу.

Важливо не допустити будь-якого штучного розхитування ситуації в місті. Окремі депутати намагаються сіяти чи то смуту, чи то паніку.  Але робота говорить сама за себе. Можна скільки завгодно кричати на кожному розі «Зрада», «всьо пропало» і «ми всє умрьом», – але об’єктивна реальність сьогодні доступна кожній людині, кожному полтавцю. Кожен бачить, що ремонти шкіл тривають, розширюються штати шкіл – буквально сьогодні проголосували за введення додаткових штатних одиниць для збільшення груп подовженого дня – сьогодні на них великий попит. Напрацьовується також програма, за якою вже в наступному бюджеті ми повернемо дітям у школах безкоштовне харчування.

Розвивається комунальне господарство – реформуються підприємства методи роботи, накуповується нова техніка – багато системної і потрібної роботи робиться, коли цьому якщо не допомагають, то принаймні не заважають. Ми й далі рухаємось у цьому напрямку.

Депутати вже сьогодні прийняли на сесії низку комунальних питань. Зокрема проголосували за придбання для комунальників уніфікованої уніформи з розпізнавальними знаками для окремих служб. Це дасть змогу людям бачити роботу комунальників і контролювати її. Окрім того чи не вперше в історії міста виділили 2 млн грн на боротьбу з бурульками в зимовий період. Щоб уникнути повторення травмування людей буде оголошено тендер на розчищення дахів і карнизів будинків. Відповідні повноваження тепер мають і працівники інших комунальних підприємств – Міськсвітла та «Декоративних культур».

Крім того, у рамках підготовки до зими й опалювального періоду міськрада виділила 6 млн грн. для того, щоб було вчасно запущене опалення в 109 районі, який цьогоріч завод ПТМЗ відмовився обслуговувати начебто через нерентабельність. А для двох будинків по вул. Деповській виділено матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення. Це ще 200 квартир, які взимку гарантовано будуть із теплом.

фото сайту «Полтавщина»

Тож, як ми бачимо, зміни в міській раді та в складі виконкому однозначну йдуть місту на користь. Оптимісти в коаліції переконані, що в такому складі та за умов єдності, коли політичні прапори можна приспустити і працювати над спільною справою – розвитком міста – можна досягти дійсно значних для Полтави результатів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: