Кулуарних перемовин та договорняків із шантажистами не буде!

Передусім, хочу вибачитись перед полтавцями за тимчасові незручності, пов’язані із намаганням перевізників заробити більше грошей на простих полтавцях.

Також хочу вибачитись за поведінку окремих чиновників, які. замість відстоювання інтересів виборців. педалюють інтереси шантажистів, інтригують та режисують вистави на комісії підсовують депутатам ПО-ТИХОМУ рішення після тригодинного муриження, і за півроку не спромоглись провести закупівлю транспорту.

Тепер про вимоги!

1. Завтра я готовий розпочати відкритий діалог з перевізниками та громадою для обґрунтування своїх розрахунків перевізниками насамперед містянам. Під час цього діалогу перевізники мають продемонструвати усі складові тарифу і довести його обґрунтованість, а громада буде мати змогу дати оцінку справжності обрахунків. Іншого шляху не може бути.

Для цього завтра о 15:00 запрошую перевізників із усіма розрахунками. До зали засідань міської ради також запрошую громадськість і фахівців у сфері перевезень. Потрібно буде сидіти до ночі, будемо сидіти до ночі. Треба буде ночувати в раді — мені не звикати!

2. Для того, щоб суспільний діалог мав можливість відбутись, ЗАВТРА транспорт повинен виїхати на маршрути — шантаж залиште для інтриганів з Музею!

Чекаю всіх завтра о 15.00!

P.S. Спеціально пишу тут, бо знаю, що всі ті, хто завтра мають доводити полтавцям доцільність підвищення, читають соцмережі. Відмазки не проходять. Якщо комусь ліньки читати мої пости, достатньо підписатись на мій телеграм. Там усе це також є t.me/oleksandr_shamota.

ДумайТЕ!

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А чого саме на 15.00, а не зранку?

2019-05-12
Ліна
Відповіcти
0

Виспатися хоче

2019-05-13
Галя
0

Ми всі чекаємо завтрашніх 15.00

2019-05-12
Валя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: