1 травня – це про працю і права, а не про картоплю і шашлики

У свідомості українців намертво вкорінили певний стереотип щодо травневих свят: Першотравня, Дня Праці, Дня солідарності трудящих чи, як його звуть в Америці та Європі, MayDay. Десятиліттями це свято було політизованим і приватизованим комуністами і перетворювалося на святкові марші та паради.

У всьому ж світі (а сьогодні мейдей святкують понад 140 країн світу) цей день присвячують боротьбі за права трудящих і гідні зарплати.

Для соціал-демократів, зокрема в Україні, це свято має особливе значення. Саме СДП три роки тому повернула Першотравню його істине значення в Україні. Цьогоріч полтавські соціал-демократи не влаштовували демонстрацій і вирішили відзначити день працею.

Влаштувавши толоку. До скверу біля пам’ятника невідомому солдату в Яківцях з самого ранку зійшлися півсотні людей. З собою привезли робочий реманент та інвентар, пісок, цемент, воду, урни та лавки. Ми заздалегідь виготовили лавочки, урни. Зібрали команду та навели порядок. Посадили дерева, кущі, квіти. Відчистили бордюри та побілили їх і дерева. Це і корисно, і чудовий тімбілдінг для команди, і концепції свята відповідає.

В нас пішло 5 годин, щоб вимести листя та виполоти бур’яни. Потім білили дерева та бордюри, саджали кущі, дерева і квіти. Встановили біля пам’ятника лавки та урни. Вже за кілька днів, у День перемоги, Яківчани, які прийдуть вшанувати невідомих героїв зможуть оцінити роботу соціал-демократів.

Для когось, звісно, Першотравень може бути приводом зайвий раз посмажити шашлики чи проволинити роботу. Для нас – нагода зустрітись з однодумцями і зробити щось корисне. Домовились, що 9 травня, після покладання квітів до меморіалу Пам’ятнику Слави, повернемося сюди знову.

Питання чистоти та екології в цілому завжди на порядку денному серед партійців СДП, тому це – не перша і не остання толока соціал-демократів.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Так то ви ті лавки поставили, чи ви їх поремонтували?

2019-05-01
Ігор
Відповіcти
0

Поставили.

2019-05-02
Олександр Шамота
1

При этой погоде шашлыки не сильно и в моде

2019-05-01
Олег
Відповіcти
2

Супер-ідея. Оце справді свято і душі , і тіла!!!Не порівнять з шашликами.

2019-05-01
Вікторія
Відповіcти
0

Навіть не знала, що існує такий парк чи сквер

2019-05-01
Оля
Відповіcти
0

Треба було оголошувати майдей флешмоб між мікрорайонами чиОСББ, щоб відчувався дух змагання і подаруночок пообіцять)

2019-05-01
Мотря
Відповіcти
3

Останні новини:

Читайте також: