Звинувачена у хабарництві медсестра продовжує працювати в одній з полтавських лікарень

0

27 січня в Ленінському районному суді відбувся розгляд кримінальної справи щодо медсестри третьої міської клінічної поліклініки м.Полтави Жанни Корнівської, яка звинувачується у хабарництві. Про це повідомляє “Полтавщина”.

medsestra

Фото з соціальної мережі

Суддя Світлана Юхно визнала Жанну Корнівську винною в отриманні хабара, підкупі та шахрайстві. Медсестрі присудили штраф у вигляді 500 неоподаткованих мінімумів громадян (8500 грн), але суддя повністю звільнила обвинувачену від покарання, спираючись на ч.5 ст. 72 КК України.

В результаті, внесені на минулому засіданні 97,4 тис. грн застави, які, як говорить Жанна Корнівська, заплатив її син, повернуть заставодавцю Дмитру Линнику, а обвинуваченій всього лише треба сплатити за судові витрати 650 грн.

Варто наголосити, що двічі судима медсестра ще й досі працює в третій міській клінічній поліклініці Полтави. За словами судді Ленінського районного суду Світлани Юхно, вона має позитивну характеристику з роботи.

Нагадаємо, що суд над Жанною Корнівською тривав з жовтня 2015 року. Медсестру міської клінічної поліклініки Жанну Корнівську та колишню керівницю обласного центру МСЕК Тетяну Жабо звинуватили у хабарництві.

Як повідомлялося, Жанна Корнівська отримала від пацієнта 3000 грн та 1500 доларів США, які затримані вимагали за оформлення другої групи інвалідності, та 300 доларів США із них передала Тетяні Жабо. Проте суддя Полтавського районного суду Оксана Гальченко, яка вела справу щодо отримання коштів, не побачила в діях колишньої керівниці обласного центру складу злочину.

Наталя Гостило

Коментувати

20 березня 2018