Звільнення лікаря Тетяни Жабо скасував Полтавський райсуд

3 червня 2016 року полтавський районний суд скасував рішення депутатів Полтавської обласної ради про звільнення головного лікаря Центру медико-санітарної експертизи Тетяни Жабо і ухвалив рішення про поновлення її на займаній посаді.

Потя

Суддя Потетій

Відповідно до рішення суду Тетяна Жабо має отримати 110 тисяч гривень за час вимушеного прогулу.

Зазначимо, що Руслан Сайдаметов, юрист Центру медико-санітарної експертизи заявив клопотання про відвід судді. Він мав інформацію, що Тетяна Жабо будучи головним лікарем МСЕК підписувала документ про призначення судді Потетію другої групи інвалідності.

Анатолій Потетій запевнив, що із Тетяною Жабо не знайомий. Інвалідність йому оформили у зв’язку з отриманими травами у ДТП, а Жабо будучи головним лікар лише поставила підпис.

Нагадаємо, наприкінці у липні 2015 року за оформлення довідки про інвалідність та взяття хабаря було затримано медсестру однієї з полтавських лікарень. Як повідомляла міліція, медсестра була лише посередницею — ініціатором корупційних схем вони вважали головного лікаря обласної МСЕК. Проте згодом виявилося, що через помилку або некомпетентність працівників міліції у правоохоронців бракує доказів для доведення причетності Тетяни Жабо до отримання хабарів.

У 2012 році вона підписала з Полтавською облрадою ще один трудовий контракт на посаду головного лікаря строком на 3 роки. У зв’язку з завершенням контракту в травні 2015 року Тетяну Жабо звільнили.

Жабо

Тетяна Жабо

Як повідомила у суді Тетяна Жабо, наказ про звільнення був виданий 22 травня 2015 року, але їй про це не повідомили. За словами Тетяни Жабо, про наказ вона дізналася лише 27 травня. До цього часу вона продовжувала виконувати обов’язки головного лікаря Полтавського обласного центру МСЕК та брала участь у засіданнях комісій.

У своєму позові Тетяна Жабо зазначила, що в 2012 році підписала договір під примусом, тому вважає його незаконним. Колишня начальниця МСЕК вимагала поновити її на посаді та сплатити зарплатню за час вимушеного прогулу.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: