ЗМІ знайшли зв’язок між справою проти SkyUp та Коломойським

Журналісти проекту «Схеми» з’ясували, що позов до авіакомпанії SkyUp Airlines в Баришівський районний суд пов’язаний з народним депутатом із оточення олігарха Ігоря Коломойського.

— У той день, коли мешканка Баришівки Оксана Пасенко написала заяву в поліцію про те, що не подавала позову до SkyUp, начебто від її імені надійшла заява на ім’я народного депутата, у якій вона «просить» посприяти у забезпеченні виконання рішення суду. Документ датований 18 червня. Цей депутат – Олександр Дубінін, багаторічний менеджер підприємств з так званої групи «Приват», підконтрольної олігарху Коломойському, — йдеться у тексті розслідування.

Також журналісти поспілкувались з самою Оксаною Пасенко, яка, як виявилось, не писала заяви до Баришівського суду.

— Факт невиконання зазначеного судового рішення є демонстрацією цинічного і ганебного ставлення не лише до життя громадян України, а й до органів судової влади в Україні. (…) Звертаюсь до Вас, як до народного депутата України, який зобов’язаний дбати про благо України і добробут українського народу (…), з проханням про вжиття заходів, спрямованих на забезпечення дотримання принципів верховенства права, законності та загальнообов’язковості судових рішень», — цитується «заява» мешканки Баришівки у тексті звернення депутата.

У приймальні депутата відповідне звернення перенаправили до Мінінфраструктури. Сам же депутат зазначив, що не перевіряв інформацію, а лише перенаправив до профільного відомства. Що ж до особи Дубініна, то журналісти наводять його детальну біографію:

— Олександр Дубінін — багаторічний менеджер підприємств з так званої групи «Приват», підконтрольної Ігорю Коломойському. Обирався до Верховної Ради по округу на Дніпропетровщині у статусі голови правління «Дніпроазоту» — ще одного заводу з орбіти олігарха, йдеться у розслідуванні. На вибори Дубінін йшов як мажоритарник від політичної сили Петра Порошенка, та менше ніж за півроку він вийшов з фракції «БПП». Наразі Дубінін — член президії партії «Укроп», яку також пов’язують з Коломойським, — йдеться у тексті.

Коломойський заявив, що Дубінін «не є до нього афілійованою особою», тоді як Дубінін зазначив, що востаннє розмовляв з Коломойським ще влітку 2018 року.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Дуже загадкова жіночка, яка зробила позов. Такими і користуються махінатори

2019-06-30
Артем
Відповіcти
0

Ого,оце чудять. Мають міцний тил.

2019-06-30
Лєра
Відповіcти
0

ЗМІ вони такі, дай тему – перериють все. Люблю журналістські розслідування, бажано з подробицями.

2019-06-30
Віола
Відповіcти
0

Як ліхо закручен сюжет.

2019-06-30
Іванка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: