Злочини проти Майдану не мають терміну давності – Президент

Президент Петро Порошенко сказав, що злочини, скоєні проти учасників Майдану, не мають терміну давності, але їх розслідування потребує бездоганної доказової бази. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

– Поділяю невдоволення суспільства темпами розслідування, а ще більше – швидкістю судових процесів. За 4 роки мали зробити більше. В той же час добре усвідомлюю масштаб злочину, а також і необхідність абсолютно бездоганної доказової бази і неухильного дотримання всіх процесуальних норм. Зло має бути покаране. І тому вперше в українській історії я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли Президент особисто це робить. Це – справа кожного з нас. Ми маємо пройти процедурно складний шлях, для того щоб у вбивць не було жодних зачіпок у європейських судах. Злочини проти Майдану не мають давності, – сказав Порошенко.

Президент також звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка з проханням проаналізувати, яку організаційну допомогу потрібно надати департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури, аби підвищити ефективність розслідування «справ Майдану».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: