Зі “Смачною Країною” до Полтави приїхав український телеведучий

20 листопада у приміщенні Полтавської обласної універсальної бібліотеки І. П. Котляревського відбулася презентація кулінарної книги Кості Грубича “Смачна Країна”. На заході було близько ста людей.

S8-JzkRL8Js

На початку заходу для нашого земляка пісню «Україна – це ти» проспівали вихованці загальноосвітньої школи №12.

Автор називає свою роботу книгою журналістських кулінарних байок. За своєю структурою книжка складається з 25 розділів-областей, включаючи ще й АР Крим.

В кожній області представлено 3-5 рецептів. Їжа в кожній області відрізняється одна від одної. Я хотів показати цю відмінність. До кожної області написані байки, а вже опісля них є рецепт. В байках я описую, яким чином я знайшов цей рецепт, далі вже йде спосіб приготування та інгрідієнти, і під кінець до кожного рецепту є порада від Грубича. Це не мої поради, не я їх вигадав. Вони від дієтологів та маркетологів, – розповідає Костянтин Грубич.

NQBXubbfXQg

Костянтин Грубич зазначив, що головне в приготуванні іжі – не просто зробити все по рецепту, а й вкласти в неї душу. Також він сказав, що не треба боятися фантазувати та замінювати деякі інгрідієнти.

Нещодавно він запустив на YouTube свій власний канал, який має однойменну з книжкою назву «Смачна Країна» та присвячений українській національній кухні:

Навіть не маючи кулінарного таланту приготувати страви, які я пропоную на каналі, може будь-хто, – розповідає Костянтин Грубич.

Наприкінці презентації всі бажаючі мали змогу придбати книжку, а також сфотографуватися з автором.

Катерина Шевелєва

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: