Жителі Коломацької та Опішнянської ОТГ отримуватимуть безоплатну юридичну допомогу

Трибуна
8 днів. тому
7

Відтепер жителям Коломацької та Опішнянської об’єднаних територіальних громад стала доступна первинна та вторинна безоплатна правова допомога.

У травні 2019 року голова Коломацької ОТГ  Євген Почечун та голова Опішнянської ОТГ Микола Різник підписали меморандуми про співпрацю з ГО «Інститут аналітики та адвокації» щодо сприяння та забезпечення надання безоплатної правової допомоги жителям громад. Аналітичний центр входить до Мережі хабів громадянського суспільства України, які реалізують проект з підвищення рівня доступу громадян до правосуддя.

Безоплатна первинна правова допомога включає надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань. Також ми допоможемо скласти заяви, скарги та інші документи правового характеру. У свою чергу, до вторинної допомоги входять захист, здійснення представництва осіб, що мають право на безоплатну вторинну допомогу, а також складення документів процесуального характеру, — відзначив юрист та адвокат Інституту аналітики та адвокації Вячеслав Курило.

У Коломацькій ОТГ прийом громадян здійснюється кожного четверга в приміщенні Коломацької сільської ради з 10:00 до 13:00. Для тих, у кого немає можливості потрапити на прийом, запровадили консультації за телефоном +38 068 124 8185 (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00), а також за електронною адресою kurylo@iaa.org.ua.

В Опішнянській ОТГ правову допомогу надають кожної п’ятниці в приміщенні Опішнянської селищної ради (на 1 поверсі в залі засідань) з 13:00 до 16:00. Телефон для консультацій +38 099 252 3180 (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00), а також за адресою advokat2109@gmail.com.

Довідково: Ініціатива виконується за підтримки проекту Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Прес-служба Інституту аналітики та адвокації

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Це така перспективна ідея, та чи буде воно так актуально в селі щотижня. Таке як це частувато.

7 днів. тому
Альона
Відповіcти
0

Ви помітили як запрацювали ОТГ, однв правову допомогу запровадили, інші за народжуваність доплачують…

8 днів. тому
Лола
Відповіcти
0

Та скрізь треба таке запроваджувать. Люди в селах такі необізнані і не мають змоги бабусі десь консультуватися. Гарне діло.

8 днів. тому
Ксюша
Відповіcти
0

Які юридичні проблеми в селі? Зазвичай це земля і спадщина. Раніше все це легко вирішувалися на рівні сільської ради, де без будь-яких проблем можна було оформити навіть заповіт чи спадщину.

7 днів. тому
Віталій
0

А з інших сіл можуть приїжджати консультуватися чи тільки своїх?

8 днів. тому
Алла
Відповіcти
0

Щасливчики. А коли в других селах таке буде?

8 днів. тому
Даша
Відповіcти
0

І багато людей вже звернулося?

8 днів. тому
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: