Журналіст про Журналістів. Володимир Голубничий

Спецпроект, який дасть змогу сказати журналістам те, що вони ніколи не озвучать у своїх сюжетах. Вони розкажуть з Трибуни про речі, які їх дратують і тішать у своїй роботі.
журнал про журн вова голубч для ФБ!

На розмову ми будемо запрошувати журналістів з різних телеканалів і видань. Усіх тих, чиї прізвища Ви давно чуєте, чиї голоси Ви впізнаєте, але не знаєте, що за особистість стоїть за цим усим. Ми познайомимо Вас з ними у цьому спецпроекті.

Сьогодні ми будемо говорити з Володимиром Голубничим, людиною, яка займається журналістикою вже 25 років. Він має досвід роботи на телебаченні, на радіо та у друкованих виданнях. А ще Володимир Голубничий є професійним спортивним коментатором. Змагання різних статусів з будь-яких видів спорту він може коментувати у прямому ефірі. Та найулюбленішим звичайно ж лишається футбол.

Про цікаву роботу коментатора і його оплату праці, про недоліки і перспективи розвитку цієї професії в Україні, про навички, вміння та курйози на роботі за багатолітній стаж – у спецпроекті «Журналіст про Журналістів» від Володимира Голубничого.

Відео: Сергій Чорномаз

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: