Журі конкурсу «Волонтер року – 2015» оголосило переможців

1

4 грудня у Полтаві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Волонтер року – 2015». У цьому році до участі долучилися 14 полтавських волонтерських організацій.

07255324_61fad2b2

Організатором конкурсу вже вшосте став Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Волонтер року-2015» зібрав 14 волонтерських загонів Полтави: волонтерські загони навчальних закладів, громадських організацій.

Нагородження відбувалось у міському Будинку культури. Учасників привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова журі конкурсу «Волонтер року-2015» Світлана Порохня.

Приємно відзначити, що з кожним роком у нашому місті волонтерських рух поширюється все більше й більше, а від так – розширюється і розуміння цінності та значення волонтерської діяльності. Ми сердечно вдячні усім вам за невичерпну жагу допомагати людям, які того потребують, за вашу чуйність та незламну віру в світле та хороше!, – зауважила пані Світлана, –  Ви є взірцем для усього суспільства, адже, дійсно, щоби змінити будь-що на краще, слід починати з себе. Бажаю успіхів в усіх починаннях, життєвих сил, міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій! Нехай вам завжди буде з ким поділитись радістю, порадитись, просто поговорити, від душі посміятись, адже, слухаючи інших, вам також необхідно, аби одного разу хтось вислухав і вас! Спасибі вам за ваші добрі справи!

Журі складно дався вибір  переможців, адже кожен учасник зробив великий вклад у розвиток та підтримку волонтерського руху у Полтаві.

Цього року журі розподілили нагороди наступним чином:

 • «Кращим волонтерським загонон у сфері охорони та збереження навколишнього середовища і тварин» визнали волонтерський загін «Турбота» Полтавської загальноосвітньої школи № 8 імені Панаса Мирного та волонтерський загін «Небайдужі серця» Полтавської загальноосвітньої школи № 27.
 • «Кращим волонтерським загоном у сфері роботи по формуванню навиків здорового способу життя та профілактиці негативних явищ» назвали волонтерський загін «Турбота» Полтавського базового медичного колледжу та волонтерський загін «Volontaire PoltNTU» Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
 • «Кращим волонтерським загоном у сфері роботи по охороні здоров’я» у 2015 році обрали волонтерський загін громадської організації «Медичний спецпідрозділ «Баррі».
 • «Кращим волонтерським загоном у сфері роботи з ветеранами та людьми похилого віку» став волонтерський центр Октябрської районної організації ветеранів м. Полтави та волонтерський центр Організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та вдів інвалідів Київського району м. Полтава.
 • «Кращим волонтерським загоном у сфері роботи з сім’ями та дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах» обрали волонтерський загін громадської організації «Центр допомоги вагітним».
 • у номінації «Кращий волонтерський загін у сфері роботи з дітьми пільгових категорій» переміг волонтерський загін «Пульс» Полтавської державної аграрної академії та волонтерський загін «Рута» Полтавського професійного ліцею.
 • «Кращим волонтерським загоном у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин» став волонтерський загін «Добрі серця» аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії. У цій же номінації дипломантами стали і волонтерський загін «Я+ТИ» Полтавського міського багатопрофільного ліцею№1, волонтерський загін «В ритмі молоді» Української медичної стоматологічної академії та волонтерський загін «АКОРД» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.
 • У інтернет-голосуванняпереможцем визнали волонтерський загін «Volontaire PoltNTU» Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка».

Переможні місця серед учасників журі розподілили так:

 • ІІІ місце у VІ щорічному конкурсі «Волонтер року» здобув волонтерський загін громадської організації «Медичний спецпідрозділ «Баррі» та волонтерський загін громадської організації «Центр допомоги вагітним».
 • ІІ місцежурі присудили одразу двом учасникам Організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та вдів інвалідів Київського району м. Полтава, а також волонтерському загону «Добрі серця» аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.
 • І місце у VІ щорічному конкурсі «Волонтер року»журі одностайно вирішило віддати волонтерському загону «Я+ТИ» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1».

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018